Дружина усе знала: Коханка розчленованого репера з України розповіла про стосунки з ним

Марина Кохал дуже ревнувала чоловіка та розлучатися не хотіла.

У Санкт-Петербурзі співробітники Слідчого комітету Росії допитали коханку українського репера Енді Картрайта (Олександра Юшка), якого розчленувала дружина Марина Кохал. Про це повідомив MK.RU адвокат потерпілої сторони Антон Кобіт, передають Патріоти України.

Так, 25-річна дівчина Надія Романенко зізналася, що в них з репером були тривалі стосунки, і вони планували залишитися разом. У бесіді з РЕН ТВ коханка розповіла, що познайомилася з Юшком в 2014 році, але тісно спілкуватися почала в 2017 році, коли музикант вже був одружений. Незабаром дружина репера дізналася про іншу дівчину, знайшовши на одязі чоловіка жіноче волосся. Кохал спочатку поголила голову, а потім перефарбувалася, щоб не бути схожою на його пасію.

Коханка Картрайта Надія Романенко

За розповідями Романенко, Картрайт хотів розлучитися з дружиною, коли в неї почалися нервові зриви. Однак коли про це заходила розмова заходила, Кохал брала дитину на руки і починала кричати.

Дівчина останній раз бачилася з Юшком в березні, а потім вона поїхала до Пензи. 27 липня Надія написала, що виїжджає до Петербурга, на що їй прийшла відповідь: "Які пропозиції?" Вона запідозрила, що телефон репера знаходиться в руках Кохал, і вирішила припинити листування.

Кохал змінила зовнішність після того, як дізналася про зраду чоловіка


"Курва українська": У Польщі заробітчанина побив охоронець супермаркету

четвер, 26 листопад 2020, 19:14

Українця змусили повернутися в магазин і перевірили чек, а також викликали поліцію. У Кракові охоронець однієї з найбільших мереж супермаркетів Biedronka побив українця, якого запідозрив у крадіжці товарів, передають Патріоти України. Як повідомляє TVP...

Хіти тижня. "Я був на Майдані, і це було моєю великою помилкою": Український музикант зробив скандальну заяву (відео)

четвер, 26 листопад 2020, 19:00

Музикант заявив, що після подій 2014 року рівень життя простих українців не підвищився, а впав. Скандальний український музикант, засновник гуртів "Нерви", Quest Pistols і "Гриби" Юрій Бардаш шкодує про те, що брав активну участь в Євромайдані. Про це ...