
У Дніпрі зареєстровано перші 2025 року випадки захворювання на ботулізм, один з яких – летальний. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, передають Патріоти України.
Відомо, що 18 березня до відомства надійшли 2 екстрені повідомлення щодо захворювань на ботулізм.
"Це сімейна пара 1964 року народження, мешканці м. Дніпра, які вживали в їжу сушену непатрану річкову рибу (тарань) домашнього приготування. Жінку у важкому стані госпіталізовано до відділення реанімації міської лікарні 16 березня (перебуває на інтенсивній терапії). Чоловік також госпіталізований до відділення реанімації міської лікарні у важкому стані, проте наступного ранку, 18 березня, чоловік помер", - йдеться у повідомленні відомства.
В обох захворілих осіб встановлено діагноз "Ботулізм". Наразі здійснюється епідрозслідування.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...