ДТП із харківською мажоркою Зайцевою: У справі сталися зміни

Із автомобіля засудженої було знято арешт.

Олена Зайцева у суді. Фото: УНІАН.

Сьогодні, 22 жовтня, Київський районний суд задовольнив прохання Василя Зайцева з приводу зняття арешту автомобіля Lexus, на якому Олена Зайцева була в момент резонансного ДТП. Про це повідомляє видання KHARKIV Today, яке посилається на адвоката потерпілих Дмитра Марцоня, передають Патріоти України.

Марцонь виступав проти задоволення клопотання. Він розповів, що підстави для цього були. На його думку, вони спеціально проігнорували вимоги закону, щоб не піднімати резонанс. Стосовно слідства відкрито нове кримінальне провадження в ДБР. І цей автомобіль може бути додатковим доказом.

Адвокат вважає, що слідчі ДБР все ж можуть накласти на автомобіль повторний арешт. Він також підкреслив, що кошти від продажу розбитого люксового автомобіля можуть піти на виплату компенсації постраждалим, які в даний час не отримали нічого. Нагадаємо, що суд зобов'язав Олену Зайцеву і Геннадія Дронова виплатити потерпілим компенсацію у розмірі близько 8 млн гривень.

Хіти тижня. У Києві влаштували обшуки у знаменитій ветеранській піцерії: Засновник записав відеозвернення

середа, 13 листопад 2019, 2:00

Йдеться про ресторан на вул. Софіївська, 8. Правоохоронці у вівторок, 5 листопада, провели обшуки в піцерії Pizza Veterano в Києві, яку заснували ветерани війни на Донбасі. Про це повідомив засновник закладу Леонід Остальцев на своїй сторінці у Faceboo...

Хіти тижня. "Українці можуть втратити право на вищу освіту", - ЗМІ

середа, 13 листопад 2019, 1:00

Новим законопроектом пропонується при поновленні чи переведенні до іншого університету повторно здавати ЗНО. "Понад 300 тисяч українців можуть втратити право на вищу освіту через нові правила, які хочуть ввести в Міністерстві освіти і науки. Правила бу...