ДТП з Кулебою: Лікарі зробили невтішну заяву про стан старшого сина омбудсмена

Дитячий омбудсмен Микола Кулеба потрапив у страшну ДТП в Чабанах на Київщині, в результаті якого серйозно постраждали його діти - старший син Тимофій і 10-річний Єлисей. Зараз діти Кулеби продовжують залишатися в лікарні у важкому стані. Про це повідомив на брифінгу головний лікар КП "Феофанія" Ігор Семенов, передають Патріоти України.

Зараз оперувати 19-річного сина Кулеби не збираються, але не виключають такої можливості в майбутньому.

"Тільки що закінчився консиліум за участю двох фахівців ... Стан (дитини - ред.) залишається важким. Йому проводять певні медикаментозні заходи для того, щоб зменшити больовий синдром, запобігти виникненню певних ускладнень з боку головного мозку, це найскладніше і найважливіше, що є на сьогодні. Також є травма грудної клітини, черевної порожнини, але там все більш-менш стабільно", - розповів Семенов.

За словами лікаря, старший син Кулеби продовжує знаходиться в медикаментозній комі. "Так, умовно кажучи, він знаходиться в медикаментозній комі, яка необхідна в даній ситуації, це лікувальний процес", - повідомив лікар. Нагадаємо, що у омбудсмена Миколи Кулеби – закрита травма грудної клітини та перелом ребер з другого по десяте.

У чорному боді і колготах: Кокетлива Тіна Кароль продемонструвала сексуальний образ (відео)

четвер, 4 березень 2021, 15:15

Тіна Кароль потішила своїх прихильниць. Напередодні 8 Березня вона випустила лімітовану колекцію колготок і панчіх. Артистка сама ж знялася в їхній рекламній кампанії, передають Патріоти України.

Дівчина показала в TikTok, що буде з зубами, якщо пити колу кожен день (фото, відео)

четвер, 4 березень 2021, 14:27

Стоматологи давно говорять про згубний вплив солодкої газованої води на зуби, але дівчина з Мічигану (США) показала в TikTok реальні наслідки щоденного вживання коли. Вікторія Ірен Новаковські порадила людям не відмахуватися від порад лікарів, оскільки...