"Думає, що він зірка? Нехай! Тому що зірка - це скупчення газів": Популярний репер розповів про скандал з Потапом (відео)

Український репер Назар Хасан розповів, як одного разу поскандалив з Потапом. Виявляється, що продюсер був гостем на радіо, де працював ХАС і тоді він обізвав одного з ведучих м*даком. В інтерв'ю Аліні Доротюк, Хасан сказав, що в прямому ефірі вирішив не з'ясовувати стосунки з Потапом. Він дочекався поки вимкнуться камери і мікрофони і тільки потім вийшов з ним на розмову, передають Патріоти України.

За словами Назара, він не стримував себе у виразах. І додав, що якби Потап прийшов до нього в гості додому, то однією розмовою справа б не закінчилася. "Той, хто думає, що він зірка, нехай так думає, тому що зірка – це скупчення газів. Нічого не дає тобі права ставитися до людей, як до мотлоху. Чому він може назвати людину м*даком, а я не маю права сказати так? Чому він не боїться, а я повинен боятися? Тому що він знімав штани в Москві, а я ні? Які у нього є досягнення, які можуть дозволити йому образити людину?" - сказав ХАС.

Також він згадав, як Потап разом зі своєю дружиною Настею Каменських відсиджувався за кордоном під час повномасштабного вторгнення. Назар назвав Потапа "придурком зі своєю дівчиною", натякаючи на співачку.

"Пункт призначення - Кобзон": У Росії окупант, який на "криваві гроші" за війну проти України купив квартиру, загинув у ДТП з дружиною і дітьми (фото)

субота, 25 березень 2023, 9:30

Росіянин Олег Боголицин із міста Мирний Архангельської області РФ разом із родиною загинув у ДТП. Нещодавно він повернувся додому з війни в Україні живим-здоровим, проте карма наздогнала окупанта навіть у рідному місті. Про ліквідацію путінського війсь...

Цибулю продаватимуть по 100 грн! Українців попередили про рекордне подорожчання овочу

субота, 25 березень 2023, 9:29

В Україні виник дефіцит цибулі, тому її вартість зросла майже вдвічі. Це пов'язано з окупацією південних територій країни. Стало відомо, що нинішні рекордні ціни на овоч далеко не межа, передають Патріоти України. Незабаром цибуля подорожчає до 100 гри...