
У Києві під стіни Кабінету міністрів України у вівторок, 2 червня, вийшли представники ресторанного бізнесу з акцією протесту. Вони висунули вимогу відкрити в рамках послаблення карантину зали таких закладів, а не лише літні майданчики, передають Патріоти України.
Голова Української ресторанної асоціації Сергій Трахачев розповів, що перед акцією ресторатори брали участь у роботі консультаційних груп, але згоди не дійшли. Вони сподіваються, що в Кабміні вже 3 червня розглянуть відповідне звернення та дозволять відкрити зали закладів, а не лише літні майданчики.
На думку учасників акції, ресторани під час пандемії коронавірусу є безпечнішими, ніж метро, ТРЦ, магазини чи спортивні зали. Вони запевняють, що це вимога не власників, а потреба персоналу, зокрема офіціантів, поварів, адміністраторів, які залишилися без роботи.





Так, на плакатах представників ресторанного бізнесу були написи: "Думайте! Відкрийте!", "Відкрий ресторани", "Ви зробили нас безробітними", "Мільйон безробітних". Учасники акції також гриміли металевим посудом, як-от каструлями, на знак протесту.





У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...
Китай зіткнувся з безпрецедентним падінням народжуваності, яке експерти пов’язують із глибокими соціально-економічними змінами. Однією з ключових причин є дефіцит жінок, спричинений багаторічною політикою «одна родина — одна дитина». Гендерний дисбалан...