"Думайте! Відкрийте!": У Києві ресторатори влаштували акцію протесту під Кабміном (фото, відео)

У Києві під стіни Кабінету міністрів України у вівторок, 2 червня, вийшли представники ресторанного бізнесу з акцією протесту. Вони висунули вимогу відкрити в рамках послаблення карантину зали таких закладів, а не лише літні майданчики, передають Патріоти України.

Голова Української ресторанної асоціації Сергій Трахачев розповів, що перед акцією ресторатори брали участь у роботі консультаційних груп, але згоди не дійшли. Вони сподіваються, що в Кабміні вже 3 червня розглянуть відповідне звернення та дозволять відкрити зали закладів, а не лише літні майданчики.

На думку учасників акції, ресторани під час пандемії коронавірусу є безпечнішими, ніж метро, ТРЦ, магазини чи спортивні зали. Вони запевняють, що це вимога не власників, а потреба персоналу, зокрема офіціантів, поварів, адміністраторів, які залишилися без роботи.

Так, на плакатах представників ресторанного бізнесу були написи: "Думайте! Відкрийте!", "Відкрий ресторани", "Ви зробили нас безробітними", "Мільйон безробітних". Учасники акції також гриміли металевим посудом, як-от каструлями, на знак протесту.

Хіти тижня. "Расистський символ переваги білих": У США відмовляються від знака ОК

неділя, 12 липень 2020, 0:10

Расистська інтерпретація жесту зробила його використання ризикованим. У США почастішали випадки заборони знака "OK", так як все більше людей вважають його знаком расизму, переваги білих і символом влади білих. Останнім великим скандалом стала поведінка...