
У Києві під стіни Кабінету міністрів України у вівторок, 2 червня, вийшли представники ресторанного бізнесу з акцією протесту. Вони висунули вимогу відкрити в рамках послаблення карантину зали таких закладів, а не лише літні майданчики, передають Патріоти України.
Голова Української ресторанної асоціації Сергій Трахачев розповів, що перед акцією ресторатори брали участь у роботі консультаційних груп, але згоди не дійшли. Вони сподіваються, що в Кабміні вже 3 червня розглянуть відповідне звернення та дозволять відкрити зали закладів, а не лише літні майданчики.
На думку учасників акції, ресторани під час пандемії коронавірусу є безпечнішими, ніж метро, ТРЦ, магазини чи спортивні зали. Вони запевняють, що це вимога не власників, а потреба персоналу, зокрема офіціантів, поварів, адміністраторів, які залишилися без роботи.





Так, на плакатах представників ресторанного бізнесу були написи: "Думайте! Відкрийте!", "Відкрий ресторани", "Ви зробили нас безробітними", "Мільйон безробітних". Учасники акції також гриміли металевим посудом, як-от каструлями, на знак протесту.





Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...