"Думала, що помру": Груди молодої дівчини "розтанули" після того, як вона впала на гарячу каструлю (фото)

29-річна Еббі Рейнольдс, яка живе в Каліфорнії, отримала жахливі опіки грудей після того, як знепритомніла на кухні. Вона впала на каструлю з окропом. Дівчина перенесла низку операцій і тепер вчиться сприймати своє нове тіло. Лише після інциденту вона почала цінувати своє тіло і любити його таким, яким воно є, передають Патріоти України.

Дівчина говорила зі своєю сусідкою Маргарет, коли раптово усвідомила, що їй стає зле. Потім її зір раптово затуманився, і вона побачила "чорні плями", коли намагалася встати. Коли вона пішла лягти у вітальню, повернулася, щоб подивитися на мікрохвильову піч, яка стояла над плитою. Тоді Еббі й знепритомніла і впала на плиту.

Маргарет витягнула Еббі з окропу, зняла светр і викликала швидку допомогу, але на той момент шкіра на її грудях вже танула.

"Це було болісно. Я думала, що помру. Я ніколи не відчувала нічого настільки болючого і, чесно кажучи, не думаю, що коли-небудь знову буду. Навіть пологи не будуть настільки болісними", - каже дівчина. Її терміново ушпиталили до лікарні у Вашингтоні, де вона перенесла три операції. Пацієнтку виписали через 20 днів, і зараз вона вчиться жити з опіками та приймати своє нове тіло.

Розповідаючи про досвід, який "змінив життя", Еббі сказала, що "ніколи не буде тією людиною, якою була до інциденту". "Перше, що я відчула, коли побачила свої опіки, був шок, я ніколи не бачила, щоб моя шкіра мала такий вигляд. Тоді я відчула страх, я була повністю налякана... По суті, ви повинні оплакувати своє старе тіло і старе життя, намагаючись прийняти і оцінити своє нове я і життя", - пригадує вона.

Еббі сказала, що інцидент змусив її зрозуміти, скільки часу вона гаяла "на турботи про дрібні дурні недосконалості, які ніхто б не помітив". Це змусило мене бути добрішою до себе і цінувати своє тіло за всі чудові речі, які воно для мене робить", - зауважила потерпіла.


Спрацювали на відмінно: У Мелітополі українські партизани підірвали бронепоїзд ЗС РФ

середа, 18 травень 2022, 14:45

У середу, 18 травня, з’явилася інформація про підрив у захопленому військами РФ Мелітополі Запорізької області ворожого бронепоїзда. Про це повідомив у себе у Telegram-каналі радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передають Патріоти України....

Після скандалу з Польщею: Журі для "Євробачення" тепер обиратимуть українці, правила змінено

середа, 18 травень 2022, 14:28

Після гучного скандалу з балами представнику Польщі від України на Євробаченні-2022, Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) вирішила змінити формат обрання членів журі конкурсу. Із наступного року українці зможуть безпосередньо впливати...