
У Києві помітили водія, який вирішив обдурити камери відеофіксації ПДР і уникнути покарання. Про це повідомляє dtp.kiev.ua, передають Патріоти України.
"Ось мене дивують суворі і брутальні київські чоловіки, які альфачі, спецура, бізнес і переможці по життю, а потім встають на коліна і заклеюють номера щоб не потрапити на божевільні 137 українських гривень штрафу. І їдуть потім із заклеєними номером такі: "я шлоб я боюся штрафу, нехай мій номер не буде видно, але все одно я альфач, я срецура, хоч і коліна брудні, піду гляну, чи не відвалилася латочка. А якщо штраф - мамі подзвоню", - йдеться в повідомленні. Водій замазав останні дві букви номерного знака, щоб камера не змогла зафіксувати його машину.
В Іспанії археологи виявили римське святилище, вирізьблене в стіні карʼєру наприкінці II століття нашої ери. Його присвятили Міневрі – богині мудрості, війни та ремесел, передають Патріоти України. Ширина споруди сягає 70 сантиметрів, а висота – пів ме...
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...