
У Києві помітили водія, який вирішив обдурити камери відеофіксації ПДР і уникнути покарання. Про це повідомляє dtp.kiev.ua, передають Патріоти України.
"Ось мене дивують суворі і брутальні київські чоловіки, які альфачі, спецура, бізнес і переможці по життю, а потім встають на коліна і заклеюють номера щоб не потрапити на божевільні 137 українських гривень штрафу. І їдуть потім із заклеєними номером такі: "я шлоб я боюся штрафу, нехай мій номер не буде видно, але все одно я альфач, я срецура, хоч і коліна брудні, піду гляну, чи не відвалилася латочка. А якщо штраф - мамі подзвоню", - йдеться в повідомленні. Водій замазав останні дві букви номерного знака, щоб камера не змогла зафіксувати його машину.
Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...
Військовозобов’язаний, особа з інвалідністю третьої групи, обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 336 КК, — ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, передають Патріоти Ук...