"Думав, що мені знесло пів обличчя": Український актор розповів, як зазнав важкого поранення у боях за Соледар (відео)

Дмитро Лінартович до 1 січня 2023 року воював під Бахмутом, а потім його направили в Соледар. 10 січня під час доправлення боєкомплекту побратимам він зазнав тяжкої контузії та осколкового поранення. В інтерв'ю "Українському свідку" Дмитро в деталях розповів, як це було.

"Контузія прилетіла через отвір в БТРі. Я думав, що мені знесло пів обличчя. Наче ядро врізалося в скроню", – розповів Лінартович.

Також Дмитро описав поточну ситуацію в Соледарі.

"В місті складна ситуація, ординців багато, вони оточують. Але наші воїни мужньо боронять нашу землю – і навіть контрнаступають", – повідомив український захисник.

Повномасштабне вторгнення актор зустрів у ТрО, захищаючи Київ. Після зачищення столиці пішов служити у ДШВ, попередньо пройшовши відповідні курси.

Здобувши статус десантника, потрапив на Херсонський напрямок. Після Херсонського – на Донецький, до Бахмуту.

"Найтяжче – це коли відбуваються безперервні обстріли. Але ресурси у ворога зменшуються. А ще є холод, він пригальмовує всі процеси. Не лише для нас, а й для ординця", – зізнається Дмитро.

Дмитро також пише воєнні пісні, які викладає на YouTube-каналі.

Після поранення Лінартович не бачить на одне око. Зараз він перебуває в госпіталі на реабілітації.


Фото: uw.media

"Назвав мене товстофобним л*йном": Підлітка вигнали з літака за скаргу на сусіда

субота, 1 квітень 2023, 0:40

Підліток заявив, що його вигнали з літака після того, як він поскаржився на "ожирілого чоловіка", який зайняв "добру частину" сидіння. Про це повідомляє Lad Bible, передають Патріоти України. Мандрівник анонімно звернувся до Reddit, щоб розповісти про ...

Може спричинити раптову зупинку серця: Вчені не радять пити популярний у молоді напій

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:29

Зазвичай серцевий напад трапляється несподівано і не завжди є достатньо часу на лікування. Однак деяких випадків можна уникнути. Наприклад, якщо припинити пити популярний напій. Йдеться саме про енергетичні напої, повідомляють Патріоти України із посил...