"Думав, що постарію": Влад Яма зізнався, що боявся одруження

Хореограф Владислав Яма цілих 8 років не міг наважитись на шлюб зі своєю дружиною Ліліаною, передають Патріоти України.

Влад і Ліліана почали зустрічатися у 2006 році, а одружилися лише 21-го вересня 2014 року. Хореограф зізнався, чому боявся одруження програмі "Зірковий час".

"Мені здавалося, що коли у мене з'явиться дружина, то я відразу постарію і перестану бути досить цікавим для жіночої аудиторії. Але я дуже помилявся", - зізнався Яма.

Крім того, Влад пояснив, що згодом з'явилась ще одна причина офіційно не реєструвати стосунки. "Я для себе вирішив, що це моя людина, тому ми точно будемо разом. І, можливо, нам не варто одружуватися".

Та незабаром відомий хореограф вирішив, що 100 % одружиться. Щоб зробити пропозицію Ліліані, Влад вибрав новорічну ніч.

"На Новий рік, коли на годиннику було 12:12, я встав на коліно і зробив пропозицію. А Ліля у той момент жувала "Дрогобицьку" ковбасу", - згадав Яма. Через рік у подружжя народився син.

Хіти тижня. Більшість не виживають: Лікарка сказала, хто з хворих на COVID-19 найчастіше потрапляє в реанімацію

неділя, 25 жовтень 2020, 3:00

Лікарка-терапевт із Дніпра Світлана Сарай розповіла про будні лікарні, де рятують пацієнтів із COVID-19, а також про те, яку загрозу цей діагноз несе людям з хронічними хворобами і серйозними порушеннями здоров'я, передають Патріоти України. На своїй с...

Хіти тижня. П'яні дівчата "поставили на вуха" весь потяг "Укрзалізниці" (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 1:00

Дорогою до Києва дві дівчини влаштували п'яний дебош. В поїзді Львів-Київ стався грандіозний скандал. Дві дівчини 17 і 19 років почали пити спиртне, а після цього влаштували бешкет. Вони курили прямо в купе, голосно кричали і оголеними бігали по вагону...