Дуров категорично проти: Telegram забанив паблік росіян після інструкції, як вбивати українських військовополонених

Telegram заблокував на iPhone кілька пов'язаних з Білоруссю рашистських каналів, сумарною кількістю у 80 тисяч підписників. Про це йдеться у блозі Дурова, передають Патріоти України.

Дуров пояснює, що соцмережа виконала вимогу Apple для iPhone/iPad. Адміністратори ще кількох подібних пабліків отримали від Telegram попередження, що вони порушують вимоги Apple.

Дуров наголосив, що канали повинні дотримуватися умов користування, інакше будуть невідворотно заблоковані у версіях месенджера на App Store та Google Play.

"Втеча в інші мобільні додатки не допоможе їм уникнути обмеження доступу, тому що інший мобільний додаток так само виконуватиме правила магазинів додатків", - йдеться у повідомленні.

Дуров пояснив, що 23 вересня після повторного порушення був видалений російськомовний канал, який закликав "різати" і "розстрілювати" беззбройних людей.

Telegram Baza уточнює, що серед заблокованих - Telegram-канал білоруського пропагандиста Григорія Азарьонка, а також канал російської диверсійно-штурмової групи "Русич", який опублікував інструкцію, як правильно вбивати українських військовополонених.

В яких областях українцям найлегше знайти роботу та кого шукають роботодавці

вівторок, 26 вересень 2023, 8:53

В Україні до топ-5 областей за кількістю роботи входять й далі нарощують число вакансій Харківська (3 732), Одеська (6 927), Львівська (9 705), Дніпропетровська (9 831) та Київська (33 283). Київщина йде одним із лідерів приросту (+11% до липня) разом ...

"єВідновлення": Як отримати компенсацію на відновлення житла

вівторок, 26 вересень 2023, 8:44

Україна запустила програму "єВідновлення" у травні 2023 року. Держава компенсує громадянам збитки за пошкоджене або зруйноване внаслідок російської агресії житло. Хто і як може отримати компенсацію, а також на що і де витратити отримані гроші, розповід...