"Душа у вас потворна, Кароліночко": У мережі бурхливо реагують на новий пост Лорак

Зрадниця Ані Лорак викотила новий пост у своєму Instagram. Судячи з усього, співачка хотіла отримати схвалення, але замість цього нарвалася на критику, зазначають Патріоти України.

Так, Лорак подякувала за підтримку, яку вона нібито отримує від фанатів. Зрадниця продовжує мовчати про повномасштабну війну в Україні і не каже, що це РФ напала на нашу країну, натомість вона продовжує записувати пісні та готувати новий альбом.

Однак у коментарях Лорак нагадали про її лицемірство. Співачці порадили поїхати з концертом до Бахмута, а також написали про її продажність.

Реакція користувачів на новий пост Лорак

  • "Любили Ані Лорак всією сім'єю і на концерт ходили, але ця співачка зробила глибоку помилку, не підтримавши свою батьківщину, тепер важко доведеться повертати довіру українців. А співачка шикарна була"
  • "Зовнішність - ніщо без внутрішньої краси. А душа у вас потворна, Кароліночка. Будувати свій бізнес і танцювати "на кістках" - скільки для цього потрібно мати нахабства і цинізму? Невже можливість писати свої третьосортні пісні в Росії коштувала того, щоб продати батьківщину?"
  • "Погано ти бачиш і помічаєш"
  • "Мовчання про війну - це ще гірший злочин! Криваві рублі вже геть затьмарили вам розум і свідомість. Ви гірша за *рків, які щодня вбивавають мирних українців! Чи не мучить вас совість, коли ви лягаєте спати? Жахи не сняться?".

Крім цього, в коментарях з'явилися здогади про те, що Лорак "чистить" коментарі і видаляє критику, адже образи на адресу зрадниці швидко "зникають" з її сторінки. На думку користувачів, співачці не вдалося відмовчатися, адже тепер їй ніколи не забудуть те, що вона зрадила свою країну.


Фахівці розповіли, де вдома точно не варто ховати гроші та коштовності від злодіїв

неділя, 2 квітень 2023, 3:15

Ховаючи гроші в книжках, багато людей думають, що злодій не буде їх всі переглядати, адже цей процес забиратиме надто багато часу. Але злодії так не роблять, зазвичай вони просто викидають всі книжки з полиць на підлогу. І коли вони падатимуть, точно р...

За дім їм стала лікарняна палата: Кохана поїхала за бійцем на лікування до Бельгії - їх одружили в посольстві

неділя, 2 квітень 2023, 0:55

Щойно почали жити разом, як сталась війна. Під час контрнаступу на Херсонщині Сергій сильно обгорів, з опіками такого ступеню йому давали не багато шансів вижити, але медевакуацією його вдалося доправити до Бельгії, передають Патріоти України. Поїхати ...