Душа України: Помер відомий український письменник, перекладач і культуролог

12 червня ввечері помер відомий український письменник, перекладач і культуролог Лесь Герасимчук, який перекладав з англійської твори Джека Лондона, Даніеля Дефо, Уолта Уїтмена та ін. Йому було 76 років. Про це повідомив голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський, посилаючись на дружину померлого, передають Патріоти України.

Письменник і літератор народився в Києві в 1944 році. Його мати - балерина Лідія Герасимчук, батько - інженер-меліоратор Абрам Насушкін. Герасимчук очолював відділ інформації в Інституті комплексного використання водних ресурсів. Він також заснував і видавав ряд галузевих журналів, в яких вів англомовну частину.

Протягом свого життя він співпрацював з Всесоюзним бюро науково-технічного перекладу. Він знав 4 мови: англійську, українську, польську та російську. Періодично працював синхронним перекладачем на міжнародних конференціях. Герасимчук був першим головним редактором тижневиків "Президентський вісник" і "Влада і політика". Здійснив ряд перекладів з грецької Біблії і видав наказ Святого Письма для різних категорій населення.

Власні твори

  • Зодія (збірка). 1993.
  • Це ти сказав (збірка). 1994.
  • Час міражів (збірка). 1998.
  • Луна шофара (збірка). 2000.
  • Американський бард в Україні. 2009.

Колишній учасник АТО ввірвався у Кабмін і загрожує підірвати гранату: онлайн-трансляція

середа, 4 серпень 2021, 11:12

У середу, 4 серпня, в Києві, де раніше обстріляли поліцейських, в будівлю Кабінету міністрів України увірвався чоловік з гранатою. Про це повідомляє Telegram-канал Pavlovsky News. . Чоловік висмикнув чеку і загрожує підірвати себе. Його намагаються з...

Мама втратила єдину дочку: Спливли подробиці про 18-річну дівчину, яка загинула через потужну бурю у Львові

середа, 4 серпень 2021, 10:28

3 серпня у Львові попрощалися з 18-річною дівчиною, яка разом з 20-річним хлопцем загинула під час бурі в Стрийському парку. Як повідомляють місцеві ЗМІ, 18-річну загиблу дівчину звали Мартою, передають Патріоти України. Вона закінчила Сихівський ліце...