
У мерії міста Сміла Черкаської області влаштували бійку дві чиновниці – керуюча справами виконавчого комітету Людмила Осейко та керівник відділу звернень громадян Людмила Омельченко. Інцидент стався в робочий час. Про це повідомляється в сюжеті місцевого телеканалу "Сміла ТБ", передають Патріоти України.
Виконуючий обов'язки міського голови Віктор Федоренко уточнив, що конфлікт між жінками спалахнув через неточність у документах. Спочатку Омельченко намагалася відібрати папери в Осейко. Їй це не вдалося, і вона почала душити свою колегу.
У результаті він звільнив Омельченко з посади: "Жінка на жінку піднімає руку, застосовує силу, та ще й таку – схопила за шию і давила. За словами секретаря, Осейко почала кричати, хрипіти. Вона вискочила, а та почала її душити за дверима".
"Є двоє свідків, які це бачили і зараз дають пояснення поліції. Є відео з камер, де все зафіксовано. Я не думаю, що жінка повинна себе так вести, та ще й держслужбовець у робочий час", – додав він.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...