Дуже актуальна тема: У Сибіру пройшов конкурс з прикрашання могил

У Новосибірську 14 травня пройшов перший в Росії конкурс оформлення місць поховання. Три команди з Севастополя, Омська і Новосибірська повинні були за одну годину прикрасити місце поховання за допомогою плиток, живих і штучних квітів й багато чого іншого. Журі конкурсу оцінювали як технологію, так і дизайн. У конкурсі виграла команда з Омська - їм подарували 20 тисяч рублів. Про це повідомляє ngs.ru, передають Патріоти України.

"У нас конкурс націлений на те, щоб змістити в першу чергу фокус нашого споживача на інше сприйняття місця поховання. Щоб, приходячи на кладовище, люди були не в стані скорботи, а в стані кращих спогадів про близьку людину. У хлопців стоїть завдання при мінімальних матеріалах, тому що не всі можуть дозволити щось дуже дороге, зробити щось незвичайне", - каже учасниця журі Ірина Долженко.

Севастополь представляла команда "Справа честі" на чолі з капітаном Тетяною Федотовою.

"Враження приголомшливі. Такі конкурси - це правильно. Потрібно показувати людям, що поховання потрібно упорядковувати. Ми спеціалізуємося на благоустрої. Ми допомагаємо також у пошуку поховань, фарбуванні. Люди у зв'язку з віком, наприклад, не можуть прибрати місце поховання, і ми їм допомагаємо. Зараз це дуже популярно. Правильно, що організатори дали конкурс на загальний огляд", - сказала Федотова.

Переможцями стала команда Наталії Путіліної з Омського парку Пам'яті.

"Ми абсолютно не готові були. В останній момент вирішили брати участь. Придумували на ходу. Ми постаралися зробити саме так, як воно наживо. Ми використовували ті технології і матеріали, які найдовше зберігатимуть могилу в первісному вигляді", - розповіла жінка.

Путіліна зробила концепцію місця поховання, за якою люди можуть раз на рік садити однорічні квіти.

"Ми дивимося, що відбувається на наших кладовищах на сьогодні, і ми б хотіли, щоб культура змінювалася. На жаль, люди зараз вважають, що це те, що можуть дозволити ті люди, у яких багато грошей. Це можна зробити красиво і добре за невеликі гроші", - говорить Путіліна.

Минулого року в рамках цього форуму пройшли змагання зі швидкісного копання могил.

Жахливий землетрус у Туреччині: Відео зафіксувало, як житлова багатоповерхівка впала за секунду

понеділок, 6 лютий 2023, 8:37

На півдні Туреччини вночі стався землетрус магнітудою 7,8 балів. Епіцентр був за 37 км від населеного пункту з мільйоном жителів на глибині 10 км. На ранок 6 лютого зросла кількість жертв потужного землетрусу в Туреччині. На цей час відомо, що загинули...

Олена Зеленська відзначає ювілей. Чим запам'яталась іменинниця на посаді Першої леді України

понеділок, 6 лютий 2023, 7:56

Сьогодні перша леді України Олена Зеленська відзначає день народження. Дружині президента виповнилося 45 років, нагадують Патріоти України. . Як і президент, Олена Зеленська родом із Кривого Рогу. Навчалася в одній гімназії з майбутнім чоловіком, але ...