Дуже актуальна тема: У Сибіру пройшов конкурс з прикрашання могил

У Новосибірську 14 травня пройшов перший в Росії конкурс оформлення місць поховання. Три команди з Севастополя, Омська і Новосибірська повинні були за одну годину прикрасити місце поховання за допомогою плиток, живих і штучних квітів й багато чого іншого. Журі конкурсу оцінювали як технологію, так і дизайн. У конкурсі виграла команда з Омська - їм подарували 20 тисяч рублів. Про це повідомляє ngs.ru, передають Патріоти України.

"У нас конкурс націлений на те, щоб змістити в першу чергу фокус нашого споживача на інше сприйняття місця поховання. Щоб, приходячи на кладовище, люди були не в стані скорботи, а в стані кращих спогадів про близьку людину. У хлопців стоїть завдання при мінімальних матеріалах, тому що не всі можуть дозволити щось дуже дороге, зробити щось незвичайне", - каже учасниця журі Ірина Долженко.

Севастополь представляла команда "Справа честі" на чолі з капітаном Тетяною Федотовою.

"Враження приголомшливі. Такі конкурси - це правильно. Потрібно показувати людям, що поховання потрібно упорядковувати. Ми спеціалізуємося на благоустрої. Ми допомагаємо також у пошуку поховань, фарбуванні. Люди у зв'язку з віком, наприклад, не можуть прибрати місце поховання, і ми їм допомагаємо. Зараз це дуже популярно. Правильно, що організатори дали конкурс на загальний огляд", - сказала Федотова.

Переможцями стала команда Наталії Путіліної з Омського парку Пам'яті.

"Ми абсолютно не готові були. В останній момент вирішили брати участь. Придумували на ходу. Ми постаралися зробити саме так, як воно наживо. Ми використовували ті технології і матеріали, які найдовше зберігатимуть могилу в первісному вигляді", - розповіла жінка.

Путіліна зробила концепцію місця поховання, за якою люди можуть раз на рік садити однорічні квіти.

"Ми дивимося, що відбувається на наших кладовищах на сьогодні, і ми б хотіли, щоб культура змінювалася. На жаль, люди зараз вважають, що це те, що можуть дозволити ті люди, у яких багато грошей. Це можна зробити красиво і добре за невеликі гроші", - говорить Путіліна.

Минулого року в рамках цього форуму пройшли змагання зі швидкісного копання могил.

Чоловік на першому побаченні замовив купу їжі та втік з нею, але це був ще не кінець історії для дівчини

середа, 31 травень 2023, 23:15

Жінка залишилася з приголомшливим рахунком за вечерю після побачення наосліп. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. Вона була спантеличена, коли її хлопець замовив додаткову їжу і заявив, що має віднести її своїм сусідам по кімнаті. Ві...

Захищав Україну ще з 2014-го: В бою з росіянами загинув відомий волонтер

середа, 31 травень 2023, 22:54

На війні з російськими окупантами загинув волонтер ГО “Мотохелп” Віталій “Lucky” Коров'яковський. Про це повідомила ГО “Мотохелп”, передають Патріоти України. Віталій Коров'яковський з початку Майдану допомогав в Червоному Хресті у складі медиків-волон...