
На тимчасово окупованих територіях України загарбники посилили фільтраційні заходи серед підлітків під приводом «запобігання злочинності». Про це повідомляє Центр національного спротиву, передають Патріоти України.
«Під приводом наведення правопорядку і попередження злочинності серед дітей та підлітків на тимчасово окупованих територіях України посилилися фільтраційні заходи. Тільки за цей рік на тимчасово окупованій Донеччині росіяни взяли на облік 263 неповнолітніх. Серед них – 16 осіб, яких вважають «екстремістами». Йдеться насамперед про дітей з проукраїнськими поглядами. Таких українців відправляють на примусове обстеження або й лікування у психіатричні заклади», – йдеться у повідомленні.
Окупанти продовжують здійснювати систематичні фільтраційні заходи, спрямовані на витіснення населення, яке не належить до «російської національності». Зокрема, військові ЗС РФ та представники окупаційних адміністрацій перевіряють квартири осіб, яким заборонено в'їзд на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей.
У Центрі додали, що росіяни продовжують не просто витісняти з тимчасово окупованих територій патріотично налаштованих щодо України людей, а й жорстко їх переслідувати.
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...