Дуже дивний "злочин": У британському селі протягом шести років жителям підкидають гроші в пакетах

З 2014 року поліція знайшла аж 13 пакетів - практично в кожному з них було по 2 тисячі фунтів стерлінгів з 20-фунтових банкнот.

Близько шести років жителів англійського села Блекхолл-Кольєр «тероризував» невідомий, який підкидав людям пакети з грошима. Поліція нарешті змогла розкрити справу, передають Патріоти України.

З 2014 року поліція знайшла аж 13 пакетів - практично в кожному з них було по 2 тисячі фунтів стерлінгів з 20-фунтових банкнот. Гроші спеціально залишали на відкритих місцях, щоб їх обов'язково знайшли.

Правоохоронці не могли розкрити справу, адже Робін Гуд добре замітав сліди і навіть не залишав відбитків пальців. Однак наприкінці грудня з'ясувалося, що Робін Гудів насправді двоє - вони самі прийшли в поліцію і зізналися в скоєному. Добряки побажали залишитися анонімними, так як робили це не заради подяки, пише The Guardian. Відомо, що вони не є місцевими жителями.

Кілька років тому аноніми «раптово розбагатіли», а тому захотіли поділитися з кимось грошима. Жінка (одна з Робін Гудів) розповіла, що відчувала емоційний зв'язок з жителями села після того, як вони надали їй допомогу (яку - не уточнюється), а тому хотіла відповісти їм добрим вчинком.

Можна сміливо мандрувати? Перша країна в Європі фактично здолала коронавірус

понеділок, 25 травень 2020, 10:12

У Чорногорії більше не залишилося хворих на коронавірус, а впродовж 20 днів не фіксували нових випадків захворювання. Водночас країна поки не поспішає офіційно проголошувати перемогу над хворобою, передають Патріоти України. Інститут громадського здоро...

Не встигають рятувати: У Росії почалося коронавірусне "пекло" на нафтогазових родовищах

понеділок, 25 травень 2020, 10:06

За даними місцевих журналістів, на робочих з нафтогазових родовищ і виробництв на Ямалі припадає 70% підтверджених випадків зараження COVID-19. Місцева адміністрація повідомила, що підприємства Нового Уренгоя подали в Росспоживнагляд 32 заявки на створ...