Дуже дивний "злочин": У британському селі протягом шести років жителям підкидають гроші в пакетах

З 2014 року поліція знайшла аж 13 пакетів - практично в кожному з них було по 2 тисячі фунтів стерлінгів з 20-фунтових банкнот.

Близько шести років жителів англійського села Блекхолл-Кольєр «тероризував» невідомий, який підкидав людям пакети з грошима. Поліція нарешті змогла розкрити справу, передають Патріоти України.

З 2014 року поліція знайшла аж 13 пакетів - практично в кожному з них було по 2 тисячі фунтів стерлінгів з 20-фунтових банкнот. Гроші спеціально залишали на відкритих місцях, щоб їх обов'язково знайшли.

Правоохоронці не могли розкрити справу, адже Робін Гуд добре замітав сліди і навіть не залишав відбитків пальців. Однак наприкінці грудня з'ясувалося, що Робін Гудів насправді двоє - вони самі прийшли в поліцію і зізналися в скоєному. Добряки побажали залишитися анонімними, так як робили це не заради подяки, пише The Guardian. Відомо, що вони не є місцевими жителями.

Кілька років тому аноніми «раптово розбагатіли», а тому захотіли поділитися з кимось грошима. Жінка (одна з Робін Гудів) розповіла, що відчувала емоційний зв'язок з жителями села після того, як вони надали їй допомогу (яку - не уточнюється), а тому хотіла відповісти їм добрим вчинком.

"Інформацію про ДНК підганяють заднім числом": Багато акцентів у справі Аміни Окуєвої перекручені, - експерт

субота, 18 січень 2020, 15:45

Замовники, швидше за все, знайдені не будуть. Чи побачимо об'єктивність та неупередженість у розслідуванні справи про вбивстводобровольця АТО Аміни Окуєвої - зараз важко говорити. Її багато в чому міфологізують. І багато акцентів у справі перекручені н...

Хіти тижня. "Спасибо всем, кто все ж увидел суть": Ломаченко написав вірша на своє виправдання (відео)

субота, 18 січень 2020, 13:00

Боксер сказав, що суть відео з російськими спецпризначенцями, яке він опублікував на своїй сторінці в Instagram, була не в російському прапорі. Український чемпіон Василь Ломаченко через два дні після скандалу з релігійним відео, в якому на кадрах пока...