Дуже нагадує Годзіллу: NASA показало фото незвичної туманності із сузір'я Стрільця

На знімку, зробленому космічним телескопом Спітцера, видно яскраві плями, схожі на очі і подовжену морду Годзілли.

NASA показало фотографію туманності із сузір'я Стрільця, яка віддалено нагадує Годзіллу з однойменного кінофільму. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України.

На схожість з монстром із серії популярних фільмів звернув увагу астроном з Каліфорнійського технологічного університету Роберт Херт. "Я не шукав монстрів... я просто випадково кинув погляд на ділянку неба, на яку я дивився багато разів раніше, але я ніколи не збільшував її. Іноді, якщо ви обрізаєте фото інакше, можете побачити те, що до цього не помічали", - пояснив він.

На знімку, зробленому космічним телескопом Спітцера, видно яскраві плями, схожі на очі і подовжену морду Годзілли.

Туманність розташована в сузір'ї Стрільця вздовж площини Чумацького Шляху. За даними NASA, ті зірки, які утворюють очі і морду "монстра", знаходяться на невідомій відстані від Землі, але в межах нашої галактики.

"Розташована приблизно в 7800 світлових роках від Землі яскрава область в лівому нижньому кутку, що зображує праву лапу Годзілли, відома як W33", - йдеться в повідомленні.

Туманність - це величезна хмара пилу і газу, що займає простір між зірками і є розсадником нових зірок. Туманності утворюються, коли зірка розміром більше Сонця починає вмирати і виділяє сонячний вітер з газу.

З архіву ПУ. "Її прибрали з телебачення. Ну фіг знає, як там піде далі": Віторган розповів про проблеми в кар'єрі після одруження з Собчак (фото, відео)

понеділок, 29 листопад 2021, 4:00

Російський актор Максим Віторган заявив, що після весілля з телеведучою Ксенією Собчак перестав на час зніматися в кіно, передають Патріоти України. Так, за словами знаменитості, режисери не стверджували його на ролі у фільмах через обережність. Віторг...

Там його чекають друзі: Як наполегливий козлик вперто просить впустити його до будинку (відео)

понеділок, 29 листопад 2021, 0:32

У США до фермерського будинку наполегливо просився зайти товариський козел. Схоже, тварині було нудно, і вона хотіла провести час із двома собаками, які сиділи вдома. Впертий 13-річний козлик на ім’я Дон Педро живе на фермі Sunflower Farm Creamery у шт...