Дуже нагадує Годзіллу: NASA показало фото незвичної туманності із сузір'я Стрільця

На знімку, зробленому космічним телескопом Спітцера, видно яскраві плями, схожі на очі і подовжену морду Годзілли.

NASA показало фотографію туманності із сузір'я Стрільця, яка віддалено нагадує Годзіллу з однойменного кінофільму. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України.

На схожість з монстром із серії популярних фільмів звернув увагу астроном з Каліфорнійського технологічного університету Роберт Херт. "Я не шукав монстрів... я просто випадково кинув погляд на ділянку неба, на яку я дивився багато разів раніше, але я ніколи не збільшував її. Іноді, якщо ви обрізаєте фото інакше, можете побачити те, що до цього не помічали", - пояснив він.

На знімку, зробленому космічним телескопом Спітцера, видно яскраві плями, схожі на очі і подовжену морду Годзілли.

Туманність розташована в сузір'ї Стрільця вздовж площини Чумацького Шляху. За даними NASA, ті зірки, які утворюють очі і морду "монстра", знаходяться на невідомій відстані від Землі, але в межах нашої галактики.

"Розташована приблизно в 7800 світлових роках від Землі яскрава область в лівому нижньому кутку, що зображує праву лапу Годзілли, відома як W33", - йдеться в повідомленні.

Туманність - це величезна хмара пилу і газу, що займає простір між зірками і є розсадником нових зірок. Туманності утворюються, коли зірка розміром більше Сонця починає вмирати і виділяє сонячний вітер з газу.

На Луганщині п’яні російські військові "загубили" техніку – у РФ порушили справу

четвер, 19 травень 2022, 22:41

Значна кількість втрат і відсутність реальних успіхів на Луганщині, ймовірно, негативно впливає на моральний стан російських військових і призводить до масового пияцтва й саботажу в лавах армії рф. Група російських військових у стані алкогольного сп’ян...

На Луганщині помітили понтонну техніку рф: окупанти планують форсувати Сіверський Донець.

четвер, 19 травень 2022, 22:23

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", напередодні була зафіксована передислокація через в м. Сватове техніки понтонно-мостового підрозділу російських окупантів. Ворог не припиняє спроб оточити та розгромити угруповання ...