Дуже наївна та залякана: Російська телеведуча та зрадниця України видала свою версію про позицію Софії Ротару щодо війни

Цікаво, що зрадниця-клоунеса казатиме після краху рашизму

Російська телеведуча Евеліна Бльоданс та колишня учасниця одеської комік-трупи «Маски» видала чергову маячню щодо позиції Софії Ротару щодо війни в Україні в коментарі "АіФ". За її словами, є кілька причин, чому Ротару не підтримує агресію РФ. По-перше, як вважає Бльоданс, вона занадто довірлива і робить так, як їй говорять близькі люди, повідомляють Патріоти України.

"Мені здається, що їй сказали: краще так говорити, тому що живеш в Україні. У Криму, окей, нерухомість, але і в Києві квартири, будинки, ще десь", - видала Евеліна.

Також сердобольна рашистка припустила, що в Україні Ротару могли просто залякати. Нібито з цієї причини вона і не їздить в незаконно анексований Крим.

"Зрозумійте: ну, як вона поїде в Крим, як до неї будуть ставитися після цього в Києві? Адже вона українська співачка. Хтозна, що їй там сказали, може, залякали: "Та що ти поїдеш в цю Росію? Але тебе там зітруть". І вона злякалася і вирішила прийняти таку позицію. Я припускаю саме це", - додала Бльоданс.

На чому ґрунтуються її слова, Евеліна Бльоданс уточнювати не стала. Варто нагадати, що Софія Ротару відкрито побажала перемоги Україні над Росією у своєму зверненні до нашої країни на День незалежності 2023 року.

Варто відзначити, що Евеліна Бльоданс народилася в Ялті, довгий час працювала в Україні. Однак з 2014 року активно підтримує україноненависницьку політику Кремля.

Одесит використовував маленьку доньку як прикриття для продажу кокаїну

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:15

В Одесі місцевий житель використовував маленьку доньку як прикриття для продажу кокаїну. ховав у дитячому рюкзаку. Про це повідомила поліція Одеської області, передають Патріоти України. Чоловіка затримали на вулиці, куди він приїхав на таксі з партією...

Зробите собі гірше: Чи можуть затримати військовозобов’язаного за відмову брати повістку

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:56

Якщо відбувається затримання військовозобов'язаного поза правовими методами, потрібно одночасно скаржитися в декілька органів - ДБР чи поліцію, передають Патріоти України. Незважаючи на те, що мобілізацію в Україні вкотре продовжили, тепер до 15 листоп...