"Дуже небезпечний об`єкт": Під Броварами, куди окупанти вдарили двічі дорогущими ракетами, їм вдалося "знешкодити" теплицю, гній і козу

По коровах, козах, розсаді і мирних будинках - ракетами вартістю кілька мільйонів доларів. Під Броварами по звичайних сільських хатах двічі вдарили ракетними комплексами «Іскандер», поранили дитину. Про це йдеться в ТСН, передають Патріоти України.

Оцінити силу цих ударів можна фотографії - у вирві глибина три людських зрости, ширина – навіть складно сказати, перебило також газову трубу, дивом не загорілося. І з цього фото не видно, але в цій же вирві лежить вбита коза – домашня тварина стала єдиною, хто загинув під час обстрілу, але постраждав хлопчик.

Ракетами по маленькому селу неподалік Броварів ударили один за одним. «В три години ранку і в 3:05 наступна лягла», -кажуть місцеві.

Микола з Полтавщини ворога називає монстрами – саме цим словом на Полтавщині його дружина пояснює чотирирічному сину Жені, з ким бореться тато. «Небезпечний об`єкт», який знищили російські військові - теплиці, розсада – 4 тисячі кущів – огірки, помідори, а ще гній, та сіно.

Найближче до місця опинилася худоба. Це маленьке козенятко разом зі своїми рідними незважаючи на обстріли все одно залишаєтьcя поки що жити тут. «Це насправді якась дивовижа, сарай розбомбило, а 25 корівок та телят вижили», - кажуть фермери.

Власник розбомблених теплиць та тварин, що вижили, Юрій з майже знищеної хати нікуди не збирається. Для окупантів всіх, абсолютно всіх, має на тепер лише одне побажання. «Щоб вони здохли», - каже чоловік.

Попри це до цього села з боку окупованих територій з білими повязками на рукавах виходять жителі сусіднього села – вони члени релігійної громади і прийняли рішення – несила там жити. Їм довелося виходити мінними полями. У тому, що досі живі бачать диво.

Розуміти мову тварин: Ознаки, що кіт вас дійсно любить

четвер, 28 вересень 2023, 5:00

Якщо ви колись ставили собі питання, чи любить вас ваш кіт, то ветеринарка і зоопсихологиня Лілія Лободіна розповіла, як це зрозуміти, передає ТСН. . 1. Тварина зустрічає вас, коли ви повертаєтеся додому. . 2. Частий зоровий контакт з повільним морга...

І зараз можна побачити по Україні: Чому за часів СРСР у багатоповерхівках фарбували сходинки по краях і стіни наполовину

четвер, 28 вересень 2023, 4:23

У радянські часи було багато чого такого, що важко зрозуміти сучасній людині. Наприклад, дивовижне "дизайнерське рішення", фарбувати сходи по краях. За радянських часів загадок в утриманні житлофонду було багато. Ось і на питання, чому в СРСР фарбували...