"Дуже небезпечний об`єкт": Під Броварами, куди окупанти вдарили двічі дорогущими ракетами, їм вдалося "знешкодити" теплицю, гній і козу

По коровах, козах, розсаді і мирних будинках - ракетами вартістю кілька мільйонів доларів. Під Броварами по звичайних сільських хатах двічі вдарили ракетними комплексами «Іскандер», поранили дитину. Про це йдеться в ТСН, передають Патріоти України.

Оцінити силу цих ударів можна фотографії - у вирві глибина три людських зрости, ширина – навіть складно сказати, перебило також газову трубу, дивом не загорілося. І з цього фото не видно, але в цій же вирві лежить вбита коза – домашня тварина стала єдиною, хто загинув під час обстрілу, але постраждав хлопчик.

Ракетами по маленькому селу неподалік Броварів ударили один за одним. «В три години ранку і в 3:05 наступна лягла», -кажуть місцеві.

Микола з Полтавщини ворога називає монстрами – саме цим словом на Полтавщині його дружина пояснює чотирирічному сину Жені, з ким бореться тато. «Небезпечний об`єкт», який знищили російські військові - теплиці, розсада – 4 тисячі кущів – огірки, помідори, а ще гній, та сіно.

Найближче до місця опинилася худоба. Це маленьке козенятко разом зі своїми рідними незважаючи на обстріли все одно залишаєтьcя поки що жити тут. «Це насправді якась дивовижа, сарай розбомбило, а 25 корівок та телят вижили», - кажуть фермери.

Власник розбомблених теплиць та тварин, що вижили, Юрій з майже знищеної хати нікуди не збирається. Для окупантів всіх, абсолютно всіх, має на тепер лише одне побажання. «Щоб вони здохли», - каже чоловік.

Попри це до цього села з боку окупованих територій з білими повязками на рукавах виходять жителі сусіднього села – вони члени релігійної громади і прийняли рішення – несила там жити. Їм довелося виходити мінними полями. У тому, що досі живі бачать диво.

Андрій "Гора" Шиян... Щирий, добрий, відданий, завзятий. Киян закликають підписати петицію за перейменування вулиці на честь загиблого під Бахмутом героя

понеділок, 20 березень 2023, 10:32

Не будьте байдужими. І відкиньте сумніви щодо остаточного рішення - ваш підпис не є актом прямої дії. Він лише зобов'яже "батьків міста" розглянути народну ініціативу на профільній комісії. Дайте шанс увічнити пам'ять хлопця, який віддав життя за Україну

Побачив пропаганду ЛГБТ: У РФ чоловік заявив до поліції через "веселкові" лавочки у дитсадку

понеділок, 20 березень 2023, 10:28

У Ставропольському краї РФ до поліції звернувся пенсіонер, якого занепокоїли кольорові лавочки в одному із місцевих дитсадків. Він вбачив у цьому пропаганду ЛГБТ. Про це повідомляють в телеграм-каналі "Обережно, новини", власницею якого є російська тел...