Дуже незвична патологія: У 38-річного чоловіка із хронічним нежитем у носі виявили... зуб

Протягом кількох років 38-річний житель Нью-Йорка страждав від утрудненого дихання через праву ніздрю. Чоловік вирішив виправити цю проблему лише через кілька років після її появи. Про це пише Gizmodo, передають Патріоти України.

У результаті обстеження лікарі виявили в жителя Нью-Йорка викривлену перегородку носа та "кісткову білу масу, яка стирчала з дна ніздрі". Після аналізу за допомогою комп'ютерної томографії лікарі точно визначили, що ця маса є зубом, який росте там, де його не повинно бути. Це був ектопічний зуб, і вони можуть виникнути з різних причин.

За допомогою хірургічного втручання чоловікові видалили зуб завдовжки 14 мм. За словами лікарів, такі ектопічні зуби з'являються дуже рідко, таке може статися від 0,1% до 1% людей. Але найчастіше такі зуби залишаються в ротовій порожнині і їх нескладно помітити. І дуже рідко може виникнути перевернутий зуб, який може проникнути в носову порожнину.

"Врятувати ніхто не зміг": У Польщі блискавка вбила 21-річного українця

субота, 2 липень 2022, 8:44

Інцидент стався на горі Гевонт у польських Татрах біля міста Закопане. Під час бурі та зливи блискавка влучила в одного із туристів, який був на вершині. На місце трагедії відправили медичний гелікоптер, повідомляє місцеве видання polsatnews.pl, переда...

Ігнорувати не можна: У ЗСУ пояснили, чому часто повітряна тривога лунає на всій території України

субота, 2 липень 2022, 6:56

Ворог застосовує свої удари по Україні з певним задумом з різних напрямків. Тому сигнал повітряної тривоги вмикається на ділянці, яка вважається небезпечною і по якій може бути завдано удар. Речник Повітряних сил України Юрій Ігнат пояснює, що також це...