
У японській столиці Токіо з квітня 2025 року хочуть ввести чотириденний робочий тиждень для державних посадовців, щоб підвищити народжуваність. Про це пише CNN, передають Патріоти України.
Зараз в Японії найстаріше населення у світіНаселення Японії скоротилося до рекордного рівня. У середньому кожна японка народжує одного-двох дітей, а для підтримання чисельності населення країни цей коефіцієнт має становити щонайменше 2,1.
Влада Токіо переконана — чотириденний робочий тиждень налагодить баланс між особистим життям і роботою працівників, бо вони матимуть три вихідні щотижня. Також знизиться рівень стресу, а отже підвищиться демографічна продуктивність.
«Ми переглянемо стиль роботи, щоб гарантувати, що нікому не доведеться відмовлятися від своєї кар’єри через життєві події, наприклад, пологи або догляд за дитиною», — сказала губернатор Токіо Юріко Койке.
Минулого року в Японії зареєстрували лише 727 277 новонароджених. Висока вартість життя в Японії, обмежений простір і відсутність підтримки в догляді за дітьми в містах ускладнюють виховання дітей, а це означає, що менша кількість пар наважується їх мати
Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки може викликати військовозобов'язаного громадянина, що перебуває на обліку. Проте такий виклик має здійснюватись шляхом вручення повістки. Усний виклик до ТЦК просто по телефону не є законним. ...
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...