Дуже "пікантна" причина: У Токіо введуть 4-денний робочий тиждень, щоб підвищити народжуваність

У японській столиці Токіо з квітня 2025 року хочуть ввести чотириденний робочий тиждень для державних посадовців, щоб підвищити народжуваність. Про це пише CNN, передають Патріоти України.

Зараз в Японії найстаріше населення у світіНаселення Японії скоротилося до рекордного рівня. У середньому кожна японка народжує одного-двох дітей, а для підтримання чисельності населення країни цей коефіцієнт має становити щонайменше 2,1.

Влада Токіо переконана — чотириденний робочий тиждень налагодить баланс між особистим життям і роботою працівників, бо вони матимуть три вихідні щотижня. Також знизиться рівень стресу, а отже підвищиться демографічна продуктивність.

«Ми переглянемо стиль роботи, щоб гарантувати, що нікому не доведеться відмовлятися від своєї кар’єри через життєві події, наприклад, пологи або догляд за дитиною», — сказала губернатор Токіо Юріко Койке.

Минулого року в Японії зареєстрували лише 727 277 новонароджених. Висока вартість життя в Японії, обмежений простір і відсутність підтримки в догляді за дітьми в містах ускладнюють виховання дітей, а це означає, що менша кількість пар наважується їх мати

Українці можуть назавжди втратити землю: Ось хто ризикує залишитися без ділянки

субота, 27 червень 2026, 13:12

Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...

Пенсіонери можуть отримувати більше грошей: Осьхто має право на додаткові виплати

субота, 27 червень 2026, 12:58

У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...