"Дуже спірна кандидатура": Ветеран АТО висловився про нове керівництво ЗСУ

Мартін Брест сподівається, що більше замін в армійському керівництві не буде.
Мартін Брест. Фото: Фейсбук.

"Руслан Хомчак, дуже спірна про нього думка у різних людей", - каже Олег Болдирєв, відомий під псевдонімом Мартін Брест, журналістам, передають Патріоти України.

На його думку, це не найгірша кандидатура на посаду начальника Генштабу. Стосовно нового командувача ООС ветеран сказав чимало хорошого.

"Командувач ООС Олександр Сирський військова кісточка. Якби в нашій армії були б білогвардійські офіцери - це був би Сирський. У нього все чітко і по регламенту. Коли він був командувачем АТО, було все рівненько. Наєв рік "протрубив" без відпочинку - треба відпочити людині. Сподіваюся, що нова влада не замінить командувача ООС"

Джерело: Gazeta.ua

Хіти тижня. Гнів небес, чи Знак Божий? Будинок на Київщині, в якому знімали скандальний серіал про російських "сватів", згорів (фото)

середа, 26 червень 2019, 18:00

У селі Горенка Київської області сталося загоряння в будинку, де знімався серіал «Свати». Про це у Фейсбук повідомляє dtp.kiev.ua, передають Патріоти України.

Щоб ніякі хвороби не були страшні! Аптечка на море: Які ліки варто взяти у відпустку

середа, 26 червень 2019, 17:43

Літо наступило, люди почали роз'їжджатися в теплі краї, щоб погрітися на сонечку, позасмагати та покупатися. А щоб нічого не зіпсувало відпустку - не забудьте взяти медикаменти, повідомляють Патріоти України. Перетворювати з сумки філію аптеки не потр...