Дуже сумна історія: Дзідзьо назвав причину смерті свого батька

Український музикант та актор Михайло Хома поділився сумною історією. Так, артист розповів, чому помер його батько. Степана Олексійовича не стало, коли Михайлу було лише 13 років. Як артист розповів "Зірковому шляху", його тато "застудив голову", передають Патріоти України.

"Він помер, бо застудив голову. Нерв застудив. Ми не знали, що робити, бідні часи були. Він просто терпів тиждень головний біль. Ми перед 8 березня його відправили до лікарні. Пам'ятаю, мама мала їхати з татом та тиждень бути з ним у лікарні у Львові, і тут маму приносять на руках до хати – і я все зрозумів. Було дуже тяжко. Ми поховали його в селі, де тато народився", - поділився сумною історією співак.

Степану Олексійовичу було лише 37 років. Як пригадує Михайло, він тяжко пережив втрату батька. Йому було складно повертатися додому. Мама співака теж тяжко пережила смерть чоловіка. Тим більше були 90-ті роки, а вона виховувала двох дітей. Тому Галина Янівна поїхала працювати до Португалії.

До слова, Михайло говорить, що в нього про батька залишилися лише теплі та приємні спогади. Він любив свого тата. "Про тата у мене дуже приємні спогади. Я хочу подякувати долі за те, що у мене був такий прекрасний тато Степан. Але він помер у 37 років. Він був для мене надзвичайним авторитетом. Я його любив до безтями. У молодому віці він був таким наполегливим. Люди його любили", - розповів артист.

Хіти тижня. "Моя вам порада - не їдьте в Славське!": Майкл Щур розніс популярний гірськолижний курорт у Карпатах (фото)

середа, 19 січень 2022, 20:00

Майкл Щур вирішив провести відпочинок разом з родиною в Карпатах. Відомий український журналіст, справжнє ім'я якого Роман Вінтонов, відправився на гірськолижний курорт в Славське і пошкодував про це. Про причини свого обурення Майкл Щур написав на сво...

"Це Росія, у нас багато Наташ": Московський ФК зганьбився через ролик про придбаного турецького футболіста (фото)

середа, 19 січень 2022, 19:58

Прес-служба московського ЦСКА спровокувала скандал, коли вирішила пожартувати з приводу придбання турецького футболіста Юсуфа Язіджі, який на правах оренди приєднався до "армійців" з французького "Лілля". У Тwitter ЦСКА з'явився відеоролик, де в ході в...