Дуже сумні цифри: Більше половини українських біженців у Чехії стикалися з агресією

Більше половини біженців з України в Чехії мали досвід агресії через своє українське походження. Про це свідчить опитування дослідницького агентства PAQ Research, передають Патріоти України.

Згідно з ним, 57% респондентів заявили, що стикалися з вербальною агресією через своє українське походження, а 5% розповіли, що зазнавали фізичного нападу.

Учасників дослідження попросили відповісти на запитання: "Чи стикалися ви або будь-хто з членів вашої сім'ї з вербальними/фізичними атаками під час перебування в Чехії через те, що ви з України?".

За даними опитування, набагато частіше піддаються словесним нападкам через своє походження молоді українці у віці до 40 років, ніж літні люди – 62% і 30% відповідно. При цьому жінки частіше за чоловіків стикаються з агресією.

Словесним нападкам піддавалися 67% українських працівників у сфері обслуговування.

14% серед українських біженців, які стикалися з фізичним насильством через своє походження, – це батьки-одинаки з двома і більше дітьми, що насторожило авторів дослідження.

"Тут часто йдеться про фізичні напади між дітьми. Однак у повних сім'ях із двома батьками та кількома дітьми про подібний досвід повідомили лише 6% опитаних", – зазначається в доповіді.

На Волині пенсіонер отримав повістку, але відмовився від мобілізації

середа, 29 листопад 2023, 21:15

У Волинській області чоловік, який є пенсіонером, отримав повістку проте відмовився від мобілізації. За це його засудили до іспитового терміну. Про це йдеться у вироку Маневицького районного суду Волинської області, передають Патріоти України. За даним...

"Просто хотів полякати": В Одесі підліток влаштував стрілянину на вулиці (фото)

середа, 29 листопад 2023, 21:00

В Одесі підліток з пістолета відкрив вогонь по людині. Поліція вже затримала зловмисника. Про це повідомляє патрульна поліція Одеської області, передають Патріоти України. Інцидент трапився вночі 29 листопада на вулиці Балківська. «Невідомий громадянин...