Дуже заразний і зі специфічними ознаками: Вчений назвав симптоми коронавірусу Дельта

Штами коронавірусу поділили за новою класифікацією у кожного з них є свої відмінні риси. Індійський штам отримав назву Дельта і за словами вчених, у цього різновиду є свої небезпечні прояви. Про це розповів професор тім Спектор, який керує дослідженням симптомів COVID-19, в коментарі для ВВС, зазначають Патріоти України.

За словами вченого, перші ознаки штаму Дельта нагадують звичайну застуду. Нездужання розвивається без різких стрибків і молоді люди не вважають себе сильно хворими. Вони продовжують відвідувати громадські місця і різні заходи, оскільки не розуміють, що хворі й дуже заразні.

Спектор зазначає, що найвідоміші симптоми коронавірусу, такі як жар, кашель і втрата запах або смаку, не завжди виражені при зараженні штамом Дельта. З початку травня він зі своєю командою вивчає симптоми у пацієнтів і зауважив, що вони відрізняються від тих, які були раніше. Лихоманка присутня досить часто, а ось втрата нюху і смаку тепер в список симптомів не входить.

Найвідоміші симптоми коронавірусу

  • Відчуття вимкнення
  • М'язові болі
  • Озноб
  • Втрата апетиту
  • Головний біль
  • Кашель

"Люди можуть думати, що у них просто сезонна застуда, але вони ще ходять на вечірки й можуть поширити хворобу. Суть в тому, що, якщо ви молоді, у вас все одно будуть більш легкі симптоми. Це може здатися просто сильною застудою або якимось кумедним почуттям "відсторонення" - залишайтеся вдома і пройдіть тест", - закликав професор.

"Супергерої існують": Масі Найєм, який втратив у бою око, став обличчям рекламної кампанії магазину чоловічого одягу (фото)

вівторок, 4 жовтень 2022, 23:29

Сам він опублікував фотографію, висловившись про свою зовнішність винятково іронічно, без краплі жалості до самого себе. "Красивішим я вже не буду! До речі, дуже подобається, як діти реагують на відсутність ока. Вони щиро розглядають, а двоє хлопчиків ...

Пробачила ворогам, які зруйнували її будинок? Жителька Північної Салтівки працювала на окупантів

вівторок, 4 жовтень 2022, 19:27

Співробітники Служби безпеки України викрили у співпраці з російськими окупантами мешканку Північної Салтівки. Жінку затримали та оголосили їй підозру. Про це повідомили в Управлінні Служби безпеки України в Харківській області, передають Патріоти Укра...