Два приватні будинки, спроектовані українськими архітекторами, потрапили до фіналу престижного міжнародного конкурсу

Переможців конкурсу оголосять 23 жовтня 2020 року.

Два будинки збудовані за проектами української студії Sergey Makhno Architects, дійшли до фіналу міжнародної премії SBID International Awards від Товариства британського дизайну, зазначають Патріоти України.

Будинки Shkrub House і Futago House визнали кращими в категорії "Житловий будинок", повідомив "The Village".

Будинок Shkrub House

Shkrub House виконаний у сучасному українському стилі, має очеретяний дах, внутрішні стіни будинку оздоблені технікою, яку наші предки використовували в хатах-мазанках. Будинок уже здобув золото премій International Design Awards та A' Design & Competition, гран-прі українського конкурсу "Інтер'єр року" та потрапив у лонглист Dezeen Awards 2020.

Futago House складається із 2-х симетричних бетонних консольних кубів, які ніби повисли над землею. Його звели у 2020 році та ще не показували широкому загалу.

Будинок Futago House


Україну чекає справжня посуха в липні: Синоптики назвали найнебезпечніші регіони

понеділок, 4 липень 2022, 8:56

Погода в Україні у липні буде дуже спекотною. Як прогнозують синоптики, очікується невелика кількість опадів і загроза посухи в ряді областей, передають Патріоти України. Синоптик Ігор Кибальчич повідомив, що згідно з розрахунками різних прогностичних ...

Пролежав на морському дні 80 років: У Британії знайшли загублений бомбардувальник (фото)

понеділок, 4 липень 2022, 6:12

Легкий бомбардувальник-штурмовик Martin 187 Baltimore був втрачений у Середземному морі 80 років тому. Однак у процесі нещодавнього дослідження експерти нарешті знайшли літак, пише Express, передають Патріоти України. . Під час свого злощасного кінця ...