Два приватні будинки, спроектовані українськими архітекторами, потрапили до фіналу престижного міжнародного конкурсу

Переможців конкурсу оголосять 23 жовтня 2020 року.

Два будинки збудовані за проектами української студії Sergey Makhno Architects, дійшли до фіналу міжнародної премії SBID International Awards від Товариства британського дизайну, зазначають Патріоти України.

Будинки Shkrub House і Futago House визнали кращими в категорії "Житловий будинок", повідомив "The Village".

Будинок Shkrub House

Shkrub House виконаний у сучасному українському стилі, має очеретяний дах, внутрішні стіни будинку оздоблені технікою, яку наші предки використовували в хатах-мазанках. Будинок уже здобув золото премій International Design Awards та A' Design & Competition, гран-прі українського конкурсу "Інтер'єр року" та потрапив у лонглист Dezeen Awards 2020.

Futago House складається із 2-х симетричних бетонних консольних кубів, які ніби повисли над землею. Його звели у 2020 році та ще не показували широкому загалу.

Будинок Futago House


Українцям доведеться повернути частину отриманої субсидії: З кого вирахують гроші

вівторок, 6 червень 2023, 2:45

Українцям, які не можуть самостійно сплатити повну вартість комунальних послуг, виплачується субсидія. При цьому деяких громадян можуть змусити повернути частину отриманих грошей. В яких випадках доведеться повернути частину одержаних грошей державі, р...

Кого першочергово мобілізують наразі в Україні. Начальник ТЦК дав роз'яснення (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 1:50

В Україні продовжує діяти режим воєнного стану та загальна мобілізація, під час якої всі військовозобов'язані громадяни віком від 18 до 60 років можуть бути призвані до армії. Однак це не означає, що абсолютно всі опиняться на фронті. . Перед відправк...