
З тимчасово окупованих територій вдалося повернути ще двох дівчат. Про це в суботу, 24 лютого, повідомила пресслужба Мінреінтеграції.
Повідомляється, що майже два роки дві дівчинки не могли побачити свою матір через війну.
"На момент широкомасштабного вторгнення вони жили з бабусею та дідусем у невеликому селі на Луганщині. Мама працювала в місті. Село швидко окупували, тож вивезти дочок одразу не вдалося. Протягом 2022 року вони змушені були вчитися у школі за російською програмою, іншого вибору не було", - йдеться в повідомленні.
Згодом окупаційна влада почала тиснути на бабусю й дідуся: загарбники наполягали на оформленні опіки над внучками за російськими законами.
"Але дівчата понад усе прагнули зустрітися з мамою. І ось нарешті вони разом - з мамою і в безпеці. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям Мінреінтеграції, Громадської спілки Українська мережа за права дитини та проєкту з пошуку і повернення дітей Шлях додому", - повідомили в міністерстві.
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...