"Две девицы!": 73-річна Ротару вразила мережу схожістю з молодшою сестрою (фото)

73-річна Софія і 61-річна Ауріка виглядають значно молодше своїх років.

Знаменита українська співачка Софія Ротару показала шанувальникам знімок, на якому зображена з молодшою сестрою Аурікою. Фото Ротару опубліковано в Instagram на особистій сторінці Софії Михайлівни, передають Патріоти України.

Шанувальники зазначили, що сестри разюче схожі між собою, незважаючи на різницю в 12 років. Користувачі мережі захопилися знімком сестер Ротару. Багато з них залишили в коментарях під фото компліменти, в яких вказали не тільки на схожість двох жінок, але і на їхні зовнішні дані.

Софія і Ауріка Ротару

Так, за їхніми словами, 73-річна Софія і 61-річна Ауріка виглядають значно молодше своїх років. Зазначимо, Ауріка Ротару – наймолодша рідна сестра Софії Ротару. Також у легендарної співачки є ще дві сестри: 69-річна Лідія і 77-річна Зінаїда та два брати: Анатолій і Євген.

73-річна Ротару вразила мережу схожістю з молодшою сестрою: як вона виглядає зараз

73-річна Ротару вразила мережу схожістю з молодшою сестрою: як вона виглядає зараз

73-річна Ротару вразила мережу схожістю з молодшою сестрою: як вона виглядає зараз

Співочу діяльність Аурелія (Ауріка) Михайлівна Ротару розпочала в Чернівецькій філармонії, де вона виконувала соло разом зі своєю сестрою Лідією в ансамблі "Черемош", гастролювала по всій Україні. Продовжила свою творчу діяльність у вінницькій, потім в кримській філармонії. Гастролювала разом зі своєю сестрою Софією Ротару.

Чотирьох моряків ще шукають: МЗС уточнило, скільки українців було на судні, яке затонуло поблизу турецького узбережжя

неділя, 17 січень 2021, 18:16

На затонулому біля берегів Туреччини судні Arvin загинули двоє моряків, ще шестеро були врятовані, повідомляють Патріоти України. Як повідомив у Twitter речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко, всього на борту було 10 українців та ...

З архіву ПУ. "ЗеКоманда на Закарпатті - це "сбор блатных и нищих", - Москаль

неділя, 17 січень 2021, 18:00

Геннадій Москаль зізнався, що саме тому йому зовсім не шкода посади голови ОДА Закарпаття. На думку політика, ЗеКоманда на Закарпатті це «сбор блатных и нищих», тому він не скаржиться на те, що новий президент не пропонував залишитися на посаді керівни...