Дві, дівчини повертаючись до України, намагались провезти контрабандою діамантів на 17 мільйонів (фото)

Правоохоронці виявили 38 пакетів з діамантами вагою понад 50 грамів в особистих речах жінок.

У Міжнародному аеропорту "Бориспіль", правоохоронці в черговий раз вилучили партію діамантів. На цей раз у двох українок, яку ті планували ввезти в нашу країну з приховуванням від митного контролю. Про це повідомляє Служби безпеки України (СБУ) в середу, 2 грудня, передають Патріоти України.

Так, правоохоронці отримали інформацію, що коштовності планують ввезти дві українки, які поверталися додому з однією з країн Близького Сходу. "Правоохоронці виявили 38 пакетів з діамантами вагою понад 50 грамів в особистих речах жінок. Орієнтовна вартість коштовностей майже 17 млн гривень", - відзначають в прес-службі.
Відзначається, що операція проводилася співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ у взаємодії з прикордонною та митною службами. "В даний момент складається протокол про порушення митних правил, діаманти вилучені правоохоронцями", - додали в СБУ.

Українцям пояснили ситуацію з газом: Чи можливе підвищення тарифів найближчим часом

вівторок, 23 червень 2026, 19:24

Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...

Смертельна спека: У Великому каньйоні загинули троє туристів, температура сягає 43°C

вівторок, 23 червень 2026, 19:10

У Великому каньйоні в США через аномальну спеку загинули троє туристів віком 72, 67 та 68 років, повідомляє CNN, передають Патріоти України. Інцидент стався на складних туристичних маршрутах національного парку. Попередньо, причиною смерті стало теплов...