"Дві новини: тривожна і дуже тривожна": Великий спародіював Шойгу, який прозвітував про ситуацію в Бєлгородській області (відео)

Зірка "Квартал-95" Юрій Великий записав нову пародію, в якій цього разу показав розмову Володимира Путіна та Сергія Шойгу про ситуацію у Бєлгородській області. Артист, як і завжди, продемонстрував свій гострий гумор і точно описав те, що відбувається в Росії, передають Патріоти України.

Новий ролик зірка розмістив на своїй сторінці у YouTube. У ньому від імені Шойгу він доповів президентові Росії про події у Бєлгороді, заявляючи, що "все йде за планом".

"Я все прояснив з приводу Бєлгородської області. Дивіться, є дві новини: тривожна і дуже тривожна. Як мені пояснили, якщо коротко, – ключ кордону переламаний навпіл. На територію області зайшли якісь російські військові, на російській бронетехніці, з якимось новим російським прапором. Усі ці факти свідчать, що це сто відсотків українська ДРГ. Вони мирне населення не чіпають, тому – це точно не наші", – сказав у пародії Великий.

Українці залишилися в захваті від нової роботи знаменитості, прокоментувавши відео: "Юрію аплодую стоячи, браво! Сил і терпіння українським воїнам та народу! Слава Україні! Україна житиме", "Мистецтво Юрія Великого – це приклад того, як гумор може бути геніальним", "Мирне населення не чіпають – точно не наші. І смішно, і сумно. Дякую за черговий шедевр".

Дефіцит на професіоналів: Експерти розповіли, кому пропонують найвищі зарплати в Україні

неділя, 28 травень 2023, 17:28

Найбільшим попитом на українському ринку праці в 2023 році користуються кваліфіковані кадри. Роботодавці змагаються за професіоналів із досвідом та пропонують їм високі зарплати, передають Патріоти України. Які зарплати. Середній рівень зарплати цієї в...

В Одесі відсторонили від роботи російськомовного правоохоронця та його керівника (відео)

неділя, 28 травень 2023, 16:41

В Одесі знову мовний скандал - російськомовного правоохоронця та його керівника через конфлікт з невідомим відсторонили від виконання службових обов’язків, інформують Патріоти України. Як повідомили у регіональному главку Національної поліції, подію за...