Дві з них належали жінкам: У Китаї виявили гробниці віком близько 1900 років

У давніх усипальницях було чимало ритуальних предметів. Дві з усипальниць належали жінкам. Китайські археологи виявили в центральній провінції Хунань чотири гробниці віком близько 1900 років. Про це повідомило агентство Xinhua, передають Патріоти України.

У стародавніх похованнях виявили більше сотні різних артефактів, серед них кераміку, а також вироби із заліза, скла, срібла і бронзи. Завдяки цим предметам, а також архітектурі і написам на стіні однієї з усипальниць змогли визначити вік самих гробниць.
Археологи припускають, що споруди відносяться до періоду від династії Східна Хань (25-220 роки нашої ери) до періоду Санґо (Тридержав'я, 220-280 роки нашої ери), тобто їх було побудовано приблизно 1700-1900 років тому.
Похованими як мінімум у двох гробницях були жінки. Про це свідчать прикраси і скляний посуд. Зазначається, що відкриття має велике значення для вивчення ритуальних звичаїв, економіки, культури і соціального розвитку в період від початку правління династії Східна Хань до періоду Санґо на півдні провінції Хунань.

Став новим талісманом аквапарку: Бик хотів проїхатися на водяній гірці, але щось пішло не так (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 0:32

Бик виліз на водяну гірку та намагався скотитися. Як результат, йому вдалося трохи зсунутися, поки не застряг у трубі атракціону. Тварина не могла зрушитися з місця та повернутися в будь-яку сторону – опинилася у пастці. Проте в цей момент він не один ...

Запасайтеся улюбленим напоєм: Кава у світі подорожчала до 10-річного рекорду

четвер, 2 грудень 2021, 0:07

Ціни на каву зросли до найвищого за 10 років рівня і можуть продовжити йти вгору протягом 2022 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на CNBC. Грудневі ф’ючерси на каву 29 листопада на торгах сягнули 2,45 долара за фунт (1,06 дол/кг). Згодом ...