Дві з них належали жінкам: У Китаї виявили гробниці віком близько 1900 років

У давніх усипальницях було чимало ритуальних предметів. Дві з усипальниць належали жінкам. Китайські археологи виявили в центральній провінції Хунань чотири гробниці віком близько 1900 років. Про це повідомило агентство Xinhua, передають Патріоти України.

У стародавніх похованнях виявили більше сотні різних артефактів, серед них кераміку, а також вироби із заліза, скла, срібла і бронзи. Завдяки цим предметам, а також архітектурі і написам на стіні однієї з усипальниць змогли визначити вік самих гробниць.
Археологи припускають, що споруди відносяться до періоду від династії Східна Хань (25-220 роки нашої ери) до періоду Санґо (Тридержав'я, 220-280 роки нашої ери), тобто їх було побудовано приблизно 1700-1900 років тому.
Похованими як мінімум у двох гробницях були жінки. Про це свідчать прикраси і скляний посуд. Зазначається, що відкриття має велике значення для вивчення ритуальних звичаїв, економіки, культури і соціального розвитку в період від початку правління династії Східна Хань до періоду Санґо на півдні провінції Хунань.

Російський солдат пограбував квартиру в Ірпені та залишив своє фото "на пам'ять" господині

четвер, 26 травень 2022, 17:22

Російські військові в Україні відзначилися не тільки тотальною жорстокістю, а й дурістю. Один з солдатів армії РФ пограбував квартиру в Ірпені та залишив господині своє фото. Про це власниця житла Валерія розповіла в коментарі "Українській правді", пер...

Маленька донечка чекає на нього вдома: Марія Бурмака показала свого старшого брата, який воює в ЗСУ (фото)

четвер, 26 травень 2022, 15:38

Народна артистка України Марія Бурмака показала свого старшого брата Святослава Бурмаку. На сторінці в Instagram співачка розмістила знімок брата і повідомила, що сьогодні, 26 травня, у чоловіка день народження. Наразі Святослав перебуває в ЗСУ і захищ...