Двічі в ту саму воду: 69-річна Кім Бесінджер ризикнула погодитися на зйомки у рімейку легендарного фільму "Дев'ять з половиною тижнів"

Кім Бесінджер

Стрімінгова компанія Amazon Prime Video приступає до зйомок рімейку культового фільму «Дев'ять з половиною тижнів», який спричинив фурор у середині 80-х. Головні ролі в еротичній драмі Едріана Лайна виконали Мікі Рурк та Кім Бесінджер. Картину було знято за мотивами однойменного роману Елізабет Макнейл.

Кадр з фільма «Дев'ять з половиною тижнів»

Бесінджер стала завдяки цій ролі секс-символом Голлівуду. Нині акторці 69 років. І вона ризикнула дати згоду на участь у рімейку!

Звичайно, Кім зіграє роль другого плану, але все ж таки не всяка актриса зважиться на такий крок. Бесінджер гратиме професора університету.

Рімейк заплановано як серіал. Компанія виділила гроші на десять епізодів. Подробиці проєкту не повідомляються. Відомо, що його учасники мають намір зробити акцент на еротиці, щоб серіал більше відповідав стилістиці роману. Зйомки розпочнуться влітку у Лондоні та Манчестері.

Роман був опублікований у 1978 році. Елізабет Макнейл — псевдонім. Журналістка Інгеборг Дей не ризикнула поставити своє ім'я на обкладинку.

Свою другу книгу — «Примарний вальс» — Дей випустила 1980 року. Це були її мемуари, в яких вона розповіла про свого батька-нациста (він був родом з Австрії) та смерть сина у дитячому віці. Інгеборг наклала на себе руки у 2011 році.

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...