Двічі виводив особовий склад з оточення. На війні з Росією загинув тренер із гімнастики

На війні проти російських окупантів загинув український тренер Андрій Лифар. Про це повідомляє Ukrainian Gymnastics Federation, передають Патріоти України.

Про чоловіка відомо, що він був родом із Лисичанська Луганської області, мав позивний Акробат. Майстер-сержант Андрій Миколайович двічі виводив свій особовий склад з оточення. Лифар загинув на донецькому напрямку.

«Він мав позивний «Акробат». Під командуванням Андрія Лифара за майже 2 з половиною роки його відділення ефективно нищило ворожу техніку та велику кількість живої сили. «Акробат» двічі виводив свій особовий склад з оточення. Завдяки йому і таким сталевим воїнам, як він — Україна тримається і неодмінно переможе!

Вічна пам’ять. Найщиріші співчуття всім близьким Андрія Миколайовича",— йдеться у повідомленні.

Батько 9-річної дівчинки, яку знайшли мертвою у Німеччині, заявив, що не бачив дитину два роки

середа, 12 червень 2024, 20:51

Батько зниклої у Німеччині 9-річної дівчинки Валерії, тіло якої ймовірно знайшли 12 червня, заявив, що не бачив дитину протягом двох років. Дві його доньки перебували разом з колишньою дружиною за кордоном. Про це розповів чоловік на відео у Tik-Tok, п...

На обід до Ахметова я приїхав у спортивному костюмі, - морпіх Діанов

середа, 12 червень 2024, 20:40

В інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону український військовослужбовець, захисник "Азовсталі" Михайло Діанов (позивний Мішаня) розповів про першу зустріч з українським бізнесменом Рінатом Ахметовим, президентом футбольного клубу "Шахтар...