Двоє українців своїм браконьєрством розлютили пів Варшави

У Варшаві спалахнув гучний скандал через двох українців, які незаконно виловили з озера великого сома, який до того ж виявився місцевою легендою, передають Патріоти України з посиланням на Rzeczpospolita.

Як розповів журналістам місцевий депутат Марек Борковський, 31 травня двоє чоловіків виловили з водойми Балатон у варшавському районі Гоцлав європейського сома довжиною близько 173 см. Депутат наголосив, що подія відбулася в період, коли діяла заборона на лов сома.

У матеріалах справи підкреслюється, що поведінка осіб, які виловили рибу, могла завдати шкоди тварині. Зокрема, після витягування з води сома поклали на бетонну поверхню та тривалий час фотографували, а згодом помістили до багажника автомобіля. У заяві, яку депутат направив в поліцію, наголошується на можливому жорстокому поводженні з твариною.

У коментарі для польських медіа Борковський розповів, що отримав численні звернення від обурених мешканців та місцевих рибалок, які доглядають за водоймою та регулярно її зарибнюють. Він також додав, що частина свідків зафіксувала подію на відео, яке поширюється в інтернеті, а окремі матеріали вже передані як докази.

За словами очевидців, риба довгий час чиняла опір, а процес її вилову тривав досить агресивно, із залученням кількох осіб та використанням водного транспорту.

Але найбільше обурення поляків викликало те, що жертвою незаконного вилову став не просто пересічний сом, а рибина вагою близько 40 кг, що проживала у водоймі близько 20 років і за цей час стала місцевою легендою.

Як повідомили в місцевій поліції, за підозрою у браконьєрстві затримали 57-річного громадянина України. Про другого учасника події нічого не повідомляється.

Може обернутись тюрмою: Який штраф загрожує за неявку в ТЦК за повісткою:

середа, 24 червень 2026, 16:50

Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...

Не встигли добігти до укриття: У лікарні Києва померли мама і донька, поранені під час обстрілу

середа, 24 червень 2026, 16:44

В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...