Двоє в одній рясі: У Чернівцях помітили нетверезих "послушників" монастиря, які збирали "пожертви" (відео)

У Чернівцях на вулиці помітили двох п'яних чоловіків, які вдягнулися в одну рясу священника та збирали пожертви для монастиря. Відео опублікували у Facebook-спільноті "Чернівці.online", передають Патріоти України.

На ролику можна побачити, як двоє чоловіків з відром, Біблією і кропилом йдуть вулицею Соборності у Чернівцях. Зокрема видно, що вони ледь трималися на ногах.

На запитання, звідки вони та в якій церкві служать, чоловіки відповіли, що вони "послушники" монастиря у Старій Жадовій. А настоятеля храму звуть "Іван Костянтинович" і нібито, саме він благословив їх на збір пожертв для монастиря.

До того ж чоловіки не змогли відповісти, чому випили зайвого, а замість того демонстрували Біблію та кропило для святої води. Зазначимо, що у селі Стара Жадова нема монастиря, але розташовано храм Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ.

У мережі відео швидко поширилось. У коментарях користувачі висловились про побачене:

  • Це просто п'яниці, які, очевидно, вкрали одяг священника і розділили між собою;
  • Послушники не одягаються так, а монахи тим більше;
  • Якісь два алкаші вирішили зібрати трішки грошей на випивку;
  • Мабуть, відстали від "Маланки", або загубилися.

Продюсерка Мозгова вразила новою зачіскою та патріотичним тату (фото)

четвер, 26 травень 2022, 20:26

Відома українська продюсерка Олена Мозгова вразила соціальні мережі кардинальною зміною іміджу. Зокрема, вона наважилася зробити собі патріотичне татуювання з тризубом та мечем на половину правої руки. Видозміни, після блокування сторінки у Facebook за...

"Коли на 100% довіряєш ЗСУ": Мережу розсмішило відео з собакою, яка спить під "звуки сирен"

четвер, 26 травень 2022, 18:32

Користувачів мережі розсмішило нове відео з песиком, який просто неба спить нібито під звуки сирен. Автори допису відзначили, що чотирилапий улюбленець наскільки довіряє Збройним силам України, що не боїться навіть ракетних ударів, передають Патріоти У...