Двох нагородили посмертно: Десятеро українців стали народними героями в Харкові

Срібні ордени одержали дев'ять військових і один волонтер.

У Харкові десятьох українців нагородили орденами "Народний герой" за виявлені героїзм, силу духу та мужність. П'ятий рік поспіль цю волонтерську відзнаку вручають тим людям, які зробили вагомий внесок у боротьбу за свободу нашої країни, повідомляють Патріоти України.

За цей час ордени отримали 400 бійців, волонтерів і військових медиків. Нинішня урочиста церемонія відбулась у Харкові в Театрі опери та балету. Срібні ордени одержали дев'ять військових і один волонтер.

Двох бійців нагородили посмертно – це кулеметниця на псевдо "Відьма" харків'янка Яна Червона та доброволець із Дніпра Андрій Широков. Батьківські відзнаки вручили їхнім дітям. "Червоно-чорна колодка – це для тих, хто тримав зброю в руках, для військових. А жовто-блакитна стрічка дається волонтерам, лікарям – людям, які не тримають зброю в руках, але роблять внесок в нашу перемогу", - розповіла організаторка церемонії Віолетта Кіртока.

П'ятий рік поспіль цю волонтерську відзнаку вручають тим людям, які зробили вагомий внесок в боротьбу за свободу нашої країни. За цей час ордени отримали 400 бійців, волонтерів і військових медиків. Уже 31-ша урочиста церемонія пройшла у Харкові, в театрі опери та балету. Цього разу срібні ордени отримали дев'ять військових і один волонтер.

Джерело: ТСН.ua

Маленька радість: Через два дні після пожежі в одеському коледжі знайшли живу кішку Соню (фото)

субота, 7 грудень 2019, 0:20

Інстинкт допоміг пухнастій тваринці знайти найбезпечніше місце в палаючій будівлі. "При пожежі в Одесі, на Пушкінській вижила триколірна кішка Соня, яка була "приписана" до Інституту біології Чорного моря НАНУ: вона сховалася в коридорі Інституту на п'...

Резонанс тижня. Їй було лише 17: З'явилося фото студентки, яка загинула в результаті страшної пожежі в Одесі

субота, 7 грудень 2019, 0:10

В інтернеті оприлюднили фотографію 17-річної студентки Ксенії Бабенко, яка загинула в результаті страшної пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Відповідний знімок в Facebook розмістив Андрій Білий, передають Патр...