Двох нагородили посмертно: Десятеро українців стали народними героями в Харкові

Срібні ордени одержали дев'ять військових і один волонтер.

У Харкові десятьох українців нагородили орденами "Народний герой" за виявлені героїзм, силу духу та мужність. П'ятий рік поспіль цю волонтерську відзнаку вручають тим людям, які зробили вагомий внесок у боротьбу за свободу нашої країни, повідомляють Патріоти України.

За цей час ордени отримали 400 бійців, волонтерів і військових медиків. Нинішня урочиста церемонія відбулась у Харкові в Театрі опери та балету. Срібні ордени одержали дев'ять військових і один волонтер.

Двох бійців нагородили посмертно – це кулеметниця на псевдо "Відьма" харків'янка Яна Червона та доброволець із Дніпра Андрій Широков. Батьківські відзнаки вручили їхнім дітям. "Червоно-чорна колодка – це для тих, хто тримав зброю в руках, для військових. А жовто-блакитна стрічка дається волонтерам, лікарям – людям, які не тримають зброю в руках, але роблять внесок в нашу перемогу", - розповіла організаторка церемонії Віолетта Кіртока.

П'ятий рік поспіль цю волонтерську відзнаку вручають тим людям, які зробили вагомий внесок в боротьбу за свободу нашої країни. За цей час ордени отримали 400 бійців, волонтерів і військових медиків. Уже 31-ша урочиста церемонія пройшла у Харкові, в театрі опери та балету. Цього разу срібні ордени отримали дев'ять військових і один волонтер.

Джерело: ТСН.ua

Хіти тижня. Скільки українців готові вийти на новий Майдан і взяти в руки зброю: Соціологи оприлюднили дані

понеділок, 24 лютий 2020, 10:00

Центр соціальних та маркетингових досліджень Socis у лютому 2020 року поцікавився, в якій формі українці готові захищати свою громадянську або політичну позицію, передають Патріоти України. Згідно з результатами цього опитування, більшість українців - ...

Резонанс тижня. Дива не сталося: Померли дівчата, яких було збито біля зупинки під Києвом (відео)

понеділок, 24 лютий 2020, 9:30

Дівчата переходили по пішохідному переходу, якого насправді вже не існує. Дівчата, яких автомобіль збив в Ірпені, під Києвом, в середу, 19 лютого, померли. Про це повідомляють в Facebook-спільноті "Ірпінь Daily", передають Патріоти України. . "Дівчина...