Двох нагородили посмертно: Десятеро українців стали народними героями в Харкові

Срібні ордени одержали дев'ять військових і один волонтер.

У Харкові десятьох українців нагородили орденами "Народний герой" за виявлені героїзм, силу духу та мужність. П'ятий рік поспіль цю волонтерську відзнаку вручають тим людям, які зробили вагомий внесок у боротьбу за свободу нашої країни, повідомляють Патріоти України.

За цей час ордени отримали 400 бійців, волонтерів і військових медиків. Нинішня урочиста церемонія відбулась у Харкові в Театрі опери та балету. Срібні ордени одержали дев'ять військових і один волонтер.

Двох бійців нагородили посмертно – це кулеметниця на псевдо "Відьма" харків'янка Яна Червона та доброволець із Дніпра Андрій Широков. Батьківські відзнаки вручили їхнім дітям. "Червоно-чорна колодка – це для тих, хто тримав зброю в руках, для військових. А жовто-блакитна стрічка дається волонтерам, лікарям – людям, які не тримають зброю в руках, але роблять внесок в нашу перемогу", - розповіла організаторка церемонії Віолетта Кіртока.

П'ятий рік поспіль цю волонтерську відзнаку вручають тим людям, які зробили вагомий внесок в боротьбу за свободу нашої країни. За цей час ордени отримали 400 бійців, волонтерів і військових медиків. Уже 31-ша урочиста церемонія пройшла у Харкові, в театрі опери та балету. Цього разу срібні ордени отримали дев'ять військових і один волонтер.

Джерело: ТСН.ua

Хіти тижня. У Дніпрі маршрутник зі словами "атошнік-ху*ошнік" побив монтировкою і вигнав ветерана: Побратими помстилися

неділя, 18 квітень 2021, 21:00

У Дніпрі ветерана АТО, бійця батальйону "Дніпро-1" з позивним Баркас, вигнали з маршрутки і побили через те, що він нібито хотів скористатися правом пільгового проїзду в маршрутці, недоступним під час карантину. Побратими бійця зажадали від водія вибач...

В 2016 російські зайди вбили одного сина, 4 дні тому - другого: Фото батька загиблих героїв ЗСУ зворушило українців

неділя, 18 квітень 2021, 20:40

З початку квітня на Донбасі загинуло 10 українських воїнів, серед яких і Олексій Мамчій... Велике горе в родині Мамчіїв. Адже це друга втрата у війни з клятою державою-агресором.