
Російські окупанти, захоплюючи українські міста, голодують. Деяким з них доводиться їсти котячий корм. Радник глави МВС Антон Геращенко у своєму Telegram розповів про випадок поїдання російськими військами котячого корму, передають Патріоти України.
Випадок стався в селищі Копилів Київської області, розповів радник глави МВС Антон Геращенко у своєму Telegram. Фактично відрізавши місцевих жителів від поставок продуктів з підконтрольних Україні міст, окупанти грабували магазини. На обкрадених складах місцевого супермаркету, після звільнення селища від загарбників, були знайдені відкриті пачки з котячим кормом.
"Дикі собаки жеруть котячий корм. Окупанти промародерили склади АТБ в селищі Копилів Київської області. З голодухи жерли навіть корм для котів. Мабуть, навіть котячий корм смачніше простроченого сухпайка Росії. Армія мародерів і тарганів", - висловився Геращенко.
В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...