Дикі ціни і загальне невдоволення: Терорист Стрєлков поскаржився на "камені з неба" в окупованому Криму

Один з екс-ватажків бойовиків Ігор Гіркін (Стрєлков), який після участі у війні на Донбасі не отримав в Росії ніяких нагород і посад, відправився в окупований Крим і охарактеризував настрої на півострові як «середньої паршивості», однак йому в мережі заперечили, передають Патріоти України.

«Навіть підписники Гіркіна у нього в коментах пишуть, що у Криму згадують перебування у складі України, як золотий час», — пише у соціальних мережах журналіст Денис Казанський і викладає скан спілкування Стрєлкова з фоловерами.

Так, у Гіркіна цікавляться настроями на окупованому півострові, а він відповідає, мовляв, «середньої паршивості»: «Невдоволення загальне, але не активне». І додає, що навряд поїхав би у Крим, якби йому з житлом не допомогли. Мовляв, все дорого.

У коментарях відізвалася кримчанка, яка спростувала слова Гіркіна. Жінка стверджує, що жителі окупованого півострова озлоблені, і що згадують про Україну як про «золотий час». «У Криму відбувається люте свавілля», — написала кримчанка.

Тепер невдаха-самогубця заплатить сотні тисяч: Чоловік стрибнув під поїзд, але машиністка встигла загальмувати (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 0:22

Москві чоловік стрибнув у метро під поїзд, намагаючись звести рахунки з життям, але машиністка встигла вчасно загальмувати. Відео інциденту з'явилося 17 жовтня в Телеграм-каналах, передають Патріоти України. За їхніми даними, 28-річний чоловік відбувс...

Чеченці намагалися отримати крапові берети, порушуючи правила: В армії РФ спалахнула масова бійка зі стріляниною (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 23:46

Військові російської армії вчинили масову бійку із стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" в Ставропольському краї, де проходила здача іспиту на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються в соцмережах, повідомляю...