Диктатор спалився зв'язком з російським військовим злочинцем: У палаці Лукашенка помітили подарункову кувалду

Як у Пригожина: в палаці Лукашенка помітили подарункову кувалду
ДержЗМІ Білорусі, показуючи виставку в коридорах Палацу "незалежності" Олександра Лукашенка, опублікували фото кувалди з написом: "Олександру Григоровичу", - пише "Наша Ніва"

Повідомляється, що кувалда лежить у футлярі для скрипки і дуже схожа на ту, яку не так давно передав до одного з музеїв у Білорусі командир одного із загонів "ПВК Вагнер".

На кувалді з виставки можна розібрати подарунковий напис, що починається словами "Олександру Григоровичу...". Що це за експонат, у повідомленні держЗМІ не уточнюється.

Нагадаємо:

  • 13 листопада 2022 року стало відомо, що громадянина Росії жорстоко стратили без суду і слідства, прив'язавши голову скотчем до бетону і вдаривши зверху кувалдою. Ватажок "ПВК Вагнер" Євгеній Пригожин натякнув, що це справа рук його найманців.
  • Пізніше Пригожин запропонував передати кувалду Європарламенту у відповідь на можливе визнання його "ПВК" терористичною організацією. Було опубліковано відео молота, який також лежав у футлярі від скрипки з синьою підкладкою.

Наче мультяшний красень Дамбо: У глибинах Тихого океану зафільмували рідкісного восьминога (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 3:25

Восьминіг, схожий на головного героя фільму Діснея 1941 року, плавав за допомогою своїх плавників, схожих на вуха. Рідкісний восьминіг Дамбо був знятий на відео за допомогою дистанційно керованого апарату в північній частині Тихого океану. Він потрапив...

У США спіймали алігатора-людожера: Перехожий побачив рептилію за страшною трапезою (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 2:35

У американському штаті Флорида перехожий помітив алігатора з людськими рештками в пащі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Sky News. . Плазуна розміром майже 4 метри (13 футів) побачив Джамаркус Буллард 22-го вересня. Алігатор перебував у...