Директорка музею у Росії знайшла спільні риси у Сталіна та... Міккі-Мауса

Нова директорка Пушкінського музею у Росії Єлизавета Ліхачова назвала частиною поп-культури лідера СРСР Йосипа Сталіна, порівнявши його з персонажем Disney Міккі-Маусом. Вона заявила про це під час програми каналу RTVI «Хроніки нового світу», передають Патріоти України.

Загалом у кабінеті Лихачової, за її словами, було три зображення Сталіна, включаючи шматок мила з портретом вождя, який гості приміщення використовували за призначенням.

«Я прихильник дуже простої позиції: він здох. Всі. Проїхали. Ми не можемо міряти наше сьогоднішнє життя Сталіним. Це просто смішно. Чому не Іваном Грозним ? Ще Петро був теж такий сумнівний персонаж», – заявила Ліхачова.

Вона зазначила, що покійний лідер СРСР став предметом поп-культури, як Міккі-Маус. «Зображень Сталіна багато, і він зрештою і є предметом поп-культури. Тобто щоразу, коли людей треба відволікти від чогось серйозного, важливого, дістається Сталін», – сказала управлінець культурної установи.

Раніше в соцмережі Twitter було видалено публікацію журналіста Associated Press Олександра Рослякова з відеороликом 2018 року, в якому Ліхачова сидить у своєму кабінеті в Музеї архітектури імені Щусєва на тлі портрета Сталіна із приклеєною картиною зайця. Лихачова пояснила, що зображення подарували їй колеги, і воно викликало різну реакцію у гостей її робочого простору.

«По реакції було все зрозуміло: працюватимемо чи ні. Зараз у людей повністю зникло почуття гумору», – поскаржилася керівниця ДМІІ імені Пушкіна.

У Мелітополі російська ППО вбила 24-річного чоловіка - окупанти намагалися все приховати

четвер, 1 червень 2023, 14:44

Внаслідок невдалої роботи російської протиповітряної оборони в окупованому українському Мелітополі Запорізької області загинув мирний житель. Фрагмент ракети ворожої ППО впав на автомобіль, де він сидів. Загиблому 30 травня чоловікові було лише 24 роки...

"План 666": Піцерія запропонувала клієнтам "заплатити" за піцу після смерті

четвер, 1 червень 2023, 13:43

Новозеландська мережа піцерій Hell Pizza надала клієнтам можливість заплатити за піца після їхньої смерті. Ресторан "Пекельна піца" запропонував своїм клієнтам у Новій Зеландії та Австралії так званий "План 666", який юридично зобов'язує їх включити ра...