Дисертація та шалені гроші: Спливли нові подробиці про "заховану" доньку Путіна

У Росії глава фонду "Іннопрактика" Катерина Тихонова, яку ЗМІ називають дочкою президента РФ Володимира Путіна, буде захищати дисертацію на здобуття звання кандидат фізико-математичних наук. Про це заявляє сайт Московського державного університету імені М. В. Ломоносова, повідомляють Патріоти України.

Відомо, що дисертація Тихонової присвячена створенню пристроїв, які допомагають льотчикам і космонавтам краще орієнтуватися в просторі при екстремальних умовах.

Науковими керівниками Тихонової будуть ректор МДУ Віктор Садовничий і завідувач кафедрою прикладної механіки і управління Володимир Александров.

Видання "Відкриті медіа" пише, що за останні 10 років Садовничий був науковим керівником при написанні дисертацій лише три рази. У відгуках наукових керівників кажуть, що робота Тихонової є оригінальною, а також даються позитивні характеристики її самої.

"К.В. Тихонова проявила себе самостійним, мотивованим, цілеспрямованим і працьовитим дослідником, добре володіє сучасними математичними методами і здатним не тільки вирішувати досить складні завдання аналізу і синтезу управління механічними і біомеханічними системами, але і ставити такі завдання", – зазначив Садовничий.

За даними системи "Антиплагіат", текст дисертації є оригінальним на 95%. Майже всі запозичення в роботі Тихонової взяті з публікацій одного з її наукових керівників - Володимира Александрова.

Катерина Тихонова вважається молодшою дочкою Путіна і є керівником Фонду "Національне інтелектуальний розвиток", що діють під брендом компанії "Іннопрактіка". Вона входить до вченої ради МДУ поряд з академіками і докторами наук і бере участь в масштабному проекті створення науково-технологічного центру МДУ, яке ректор Віктор Садовничий оцінив в 110 млрд рублів.

Нагадаємо, відомості про сім'ю Путіна покриті завісою таємниці. Про те, що Катерина Тихонова - молодша дочка президента Росії, першим розповів в на початку 2015 року журналіст Олег Кашин. Анонімне джерело агентства Reuters у вченій раді МДУ, де перебуваєі Тихонова, підтвердив цю інформацію.

Сам же Путін ухилився від відповіді на питання про дочку: "Я ніколи не обговорюю питань, пов'язаних з моєю родиною. Вони не займаються бізнесом і не займаються політикою".

Офіційно в Кремлі жодного разу не підтверджували, що Катерина Тихонова - дочка Путіна. Очолюваний Катериною Тихонової фонд "Іннопрактіка" при МГУ неодноразово підписував багатомільйонні контракти з великими державними організаціями. Серед його партнерів - "Роснефть", "Транснефть", "Сибур", "Норнікель".

Пухнастий мандрівник: Зниклого кота знайшли в 2 тисячах кілометрів від дому (відео)

четвер, 21 листопад 2019, 12:45

Колись кіт вільно виходив гуляти з будинку на вулицю. І одного разу вночі він не повернувся. Зниклий в Портленді кіт Саша через п'ять років був знайдений в 1200 милях (1930 км) від місця зникнення, в Нью-Мексико, його вже повернули власникам. Про це по...

Російські паспорти в ОРДЛО. Про небезпеки сценарію для України

четвер, 21 листопад 2019, 12:32

У ЗМІ періодично з’являються повідомлення про можливість ухвалення закону про подвійне громадянство в Україні. Це фактично буде початком кінця держави. Якщо Київ юридично закріпить подвійне громадянство, то плани з розчленування країни почнуть втілювати н