Дисертація та шалені гроші: Спливли нові подробиці про "заховану" доньку Путіна

У Росії глава фонду "Іннопрактика" Катерина Тихонова, яку ЗМІ називають дочкою президента РФ Володимира Путіна, буде захищати дисертацію на здобуття звання кандидат фізико-математичних наук. Про це заявляє сайт Московського державного університету імені М. В. Ломоносова, повідомляють Патріоти України.

Відомо, що дисертація Тихонової присвячена створенню пристроїв, які допомагають льотчикам і космонавтам краще орієнтуватися в просторі при екстремальних умовах.

Науковими керівниками Тихонової будуть ректор МДУ Віктор Садовничий і завідувач кафедрою прикладної механіки і управління Володимир Александров.

Видання "Відкриті медіа" пише, що за останні 10 років Садовничий був науковим керівником при написанні дисертацій лише три рази. У відгуках наукових керівників кажуть, що робота Тихонової є оригінальною, а також даються позитивні характеристики її самої.

"К.В. Тихонова проявила себе самостійним, мотивованим, цілеспрямованим і працьовитим дослідником, добре володіє сучасними математичними методами і здатним не тільки вирішувати досить складні завдання аналізу і синтезу управління механічними і біомеханічними системами, але і ставити такі завдання", – зазначив Садовничий.

За даними системи "Антиплагіат", текст дисертації є оригінальним на 95%. Майже всі запозичення в роботі Тихонової взяті з публікацій одного з її наукових керівників - Володимира Александрова.

Катерина Тихонова вважається молодшою дочкою Путіна і є керівником Фонду "Національне інтелектуальний розвиток", що діють під брендом компанії "Іннопрактіка". Вона входить до вченої ради МДУ поряд з академіками і докторами наук і бере участь в масштабному проекті створення науково-технологічного центру МДУ, яке ректор Віктор Садовничий оцінив в 110 млрд рублів.

Нагадаємо, відомості про сім'ю Путіна покриті завісою таємниці. Про те, що Катерина Тихонова - молодша дочка президента Росії, першим розповів в на початку 2015 року журналіст Олег Кашин. Анонімне джерело агентства Reuters у вченій раді МДУ, де перебуваєі Тихонова, підтвердив цю інформацію.

Сам же Путін ухилився від відповіді на питання про дочку: "Я ніколи не обговорюю питань, пов'язаних з моєю родиною. Вони не займаються бізнесом і не займаються політикою".

Офіційно в Кремлі жодного разу не підтверджували, що Катерина Тихонова - дочка Путіна. Очолюваний Катериною Тихонової фонд "Іннопрактіка" при МГУ неодноразово підписував багатомільйонні контракти з великими державними організаціями. Серед його партнерів - "Роснефть", "Транснефть", "Сибур", "Норнікель".

Хіти тижня. Герої "русского мира": "Квадрат" у суді "наклав у штани", побачивши ветеранів "Азова"

четвер, 22 серпень 2019, 22:00

Артур Сороченко кинувся виправдовувати себе. Раніше він побив ветерана АТО і спровокував грандіозний скандал в українських ЗМІ. В якості запобіжного заходу Сороченку обрали утримання під вартою з можливістю внести заставу в розмірі 40140 гривень. При ц...

Хіти тижня. "Страна полностью через ж*пу. Вся. Сверху до низу", - Бабченко про нову катастрофу з літаком у РФ

четвер, 22 серпень 2019, 21:30

"В аэропорту то ли Риги, то ли Осло, точно не помню, первое, что слышишь, выходя из самолета, это крики птиц. Я еще так удивился. Ни фига себе, думаю, какой швах у них тут с безопасностью. Не, ну понятно, море рядом, но все ж таки нельзя же так. Вся вз...