
У Вірменії 20 українських футболістів довічно дискваліфікували через скандал з договірними матчами. Інцидент стався у другому по силі дивізіоні країни. Про це повідомляє офіційний сайт Федерації футболу Вірменії (ФФА), передають Патріоти України.
Так, через договірні матчі виконком федерації вирішив достроково завершити сезон-2019/20 в Першій лізі. Дискваліфікації отримали 58 осіб, з них 45 отримали довічну заборону на заняття будь-якою футбольною діяльністю.
Серед дискваліфікованих виявилися і 25 українців, з яких 20 отримали довічну заборону на заняття футбольною діяльністю. Це футболісти Олег Гуменюк ("Чорноморець", "Таврія", "Волинь"), Ілля Глушицький ("Шахтар"), Тимофій Шеремета ("Металург", Запоріжжя), Ігор Биковський ("Шахтар", "Маріуполь"), Сергій Дячук ("Дніпро"), Дмитро Копитов ("Динамо", Київ) та інші. Також дискваліфіковані та українські тренери: Юрій Окул, Сергій Литовченко, Анатолій Пісковець і Максим Дробовий.
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...