
У Білій Церкві на Київщині підлітки постраждали під час небезпечних розваг на залізниці. Про це в суботу, 25 травня, повідомила пресслужба поліції Київщини, передають Патріоти України.
Повідомляється що увечері 24 травня дві дівчинки вилізли на дах вантажного вагона, який стояв на залізничній станції Роток. Згодом до них вирішив приєднатись 17-річний хлопець.
Коли хлопець піднімався на дах вагона, його вдарило струмом і відкинуло на сусідню колію. Але в цей час по колії рухався поїзд. Машиніст застосував екстрене гальмування, але юнак таки потрапив під колеса - йому відрізало ногу. З травматичною ампутацією ноги й опіками шкіри його госпіталізували.
Струмом ударило й 13-річну дівчинку, її також госпіталізували - з опіками передпліччя та кисті. Загрози її життю немає. Про ще одну дівчинку не повідомляється: очевидно, вона не постраждала.

Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...