
У Білій Церкві на Київщині підлітки постраждали під час небезпечних розваг на залізниці. Про це в суботу, 25 травня, повідомила пресслужба поліції Київщини, передають Патріоти України.
Повідомляється що увечері 24 травня дві дівчинки вилізли на дах вантажного вагона, який стояв на залізничній станції Роток. Згодом до них вирішив приєднатись 17-річний хлопець.
Коли хлопець піднімався на дах вагона, його вдарило струмом і відкинуло на сусідню колію. Але в цей час по колії рухався поїзд. Машиніст застосував екстрене гальмування, але юнак таки потрапив під колеса - йому відрізало ногу. З травматичною ампутацією ноги й опіками шкіри його госпіталізували.
Струмом ударило й 13-річну дівчинку, її також госпіталізували - з опіками передпліччя та кисті. Загрози її життю немає. Про ще одну дівчинку не повідомляється: очевидно, вона не постраждала.

В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...
У Росії схвалили закон, який передбачає створення державної бази ідентифікаційних номерів мобільних пристроїв (IMEI). Нова система дозволить державним органам та операторам зв'язку відстежувати, який смартфон або інший пристрій використовується з конкр...