Дитина відразу посиніла: На Рівненщині немовля отруїлося водою

В селищі відключили центральну подачу води, тому альтернативи криниці не було.
Колодязь, де узяли воду. Фото: ТСН.

У Рівненській області одномісячна дитина отруїлася нітратами, імовірно, з води в колодязі. Її використовували для приготування дитячої суміші, передають Патріоти України.

Інтоксикація була настільки сильною, що дитину відправили в реанімацію. У день отруєння за малюком Максимом доглядала його тітка. За її словами, вона скип'ятила взяту в колодязі воду, купила дорогу суміш та погодувала дитину. Після цього у племінника почала синіти шкіра.

Жінка зразу звернулася до лікарів. Медики виявили в організмі дитини перевищення нітратів у 12 разів. "Дуже велика концентрація. Це відбувається через нераціональне використання пестицидів і добрив, які збираються в землі і потрапляють у воду", – пояснила заввідділу Рівненського лабораторного центру Наталія Седляр.

Зазначається також, що в селищі відключили центральну подачу води, тому альтернативи криниці не було. Медики ж порекомендували для дітей використовувати воду, куплену в аптеці.

Некрасивий і з довгими пальцями: Вчені з’ясували нові факти про фараона Тутанхамона

четвер, 21 листопад 2019, 15:59

Провідний єгипетський археолог Захі Хавасс заявив, що близький до розгадки таємниці смерті фараона Тутанхамона. Про це повідомляє The Sun, передають Патріоти України. Хлопчик помер понад 3 тисяч років тому у віці 19 років й, очевидно, мав зараження кр...

ФСБ затримала українського шпигуна: Генерал пояснив тактику Києва

четвер, 21 листопад 2019, 15:44

Ексглава Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії Микола Маломуж припустив, що російський військовослужбовець, затриманий ФСБ Росії за підозрою в роботі на військову розвідку України, дійсно міг бути українським агентом. "Щодо конкретної особи...