Дитину будуть ставити на облік: За булінг у школі призначили покарання

За булінг однокласника дитина потрапить до відділку поліції. Освітній омбудсмен Сергій Горбачов повідомив, що поліція поставить на облік дитину, яка займається булінгом іншої дитини. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Минулого місяця вийшов наказ від Міністерства внутрішніх справ України про адміністративну і кримінальну відповідальність для школярів. Дитина, яка влаштувала булінг іншого школяра, стане на профілактичний облік. Підстава для цього — копія рішення суду про притягнення дитини до відповідальності.

Після цього поліцейський створює особисту справу та постанову про те, що дитина перебуває на профілактичному обліці. Поліцейські мають провести профілактичну роботу з порушниками, а саме:

- виховну бесіду з дитиною за місцем її проживання або навчанням не рідше одного разу на місяць;
- обов'язково проводять бесіди з батьками дитини або її іншими законними представниками, членами сім'ї, щоб усунути причини, які спонукали дитину вчинити правопорушення;
- поліцейські мають з'ясувати умови проживання дитини, а також чинники, які можуть негативно на неї впливати та спонукати до булінгу тощо.

Дитина, яка потрапила на профілактичний облік, перебуває на випробувальному терміні, якщо за рік ніяких порушень не виявлено, її знімуть з поліцейського обліку.

Не проста "птиця": Стала відома особа винуватця моторошної ДТП на Майдані

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 19:14

Винуватець ДТП п'ять років пропрацював у комісії з цінних паперів та фондового ринку на керівних посадах. Стала відома особа водія, який скоїв страшну ДТП в самому центрі Києва. За кермом позашляховика був Назаренко Юрій Миколайович, 1954 року народжен...

Смертельна ДТП на Майдані в Києві: Водій Land Rover заявив, що прийшов до тями тільки після аварії (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 17:56

Водій позашляховика, який 30 жовтня врізався в натовп у центрі Києва, заявив, що йому стало погано за кермом і він втратив свідомість. Про це розповів радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко. Нагадаємо, Land Rover збив на смерть двох о...