Дитину будуть ставити на облік: За булінг у школі призначили покарання

За булінг однокласника дитина потрапить до відділку поліції. Освітній омбудсмен Сергій Горбачов повідомив, що поліція поставить на облік дитину, яка займається булінгом іншої дитини. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Минулого місяця вийшов наказ від Міністерства внутрішніх справ України про адміністративну і кримінальну відповідальність для школярів. Дитина, яка влаштувала булінг іншого школяра, стане на профілактичний облік. Підстава для цього — копія рішення суду про притягнення дитини до відповідальності.

Після цього поліцейський створює особисту справу та постанову про те, що дитина перебуває на профілактичному обліці. Поліцейські мають провести профілактичну роботу з порушниками, а саме:

- виховну бесіду з дитиною за місцем її проживання або навчанням не рідше одного разу на місяць;
- обов'язково проводять бесіди з батьками дитини або її іншими законними представниками, членами сім'ї, щоб усунути причини, які спонукали дитину вчинити правопорушення;
- поліцейські мають з'ясувати умови проживання дитини, а також чинники, які можуть негативно на неї впливати та спонукати до булінгу тощо.

Дитина, яка потрапила на профілактичний облік, перебуває на випробувальному терміні, якщо за рік ніяких порушень не виявлено, її знімуть з поліцейського обліку.

У Броварах незнайомець проник до дитячої лікарні, коли його викрили - штрикнув медсестру тесаком

субота, 25 вересень 2021, 9:45

У Броварах невідомий чоловік проник в інфекційне відділення дитячої лікарні, набрехав медикам про те, що знаходиться в установі разом зі своєю дитиною, а при спробі медсестри затримати громадянина - штрикнув її ножем, схожим на тесак, повідомляють Патр...

Дорослим довелось відповідати на незручні питання дітей: У зоопарку Нью-Йорку горили зайнялися оральним сексом на очах у відвідувачів (відео 16+)

субота, 25 вересень 2021, 9:22

Зоологи рпояснюють, що це нормальна поведінка приматів. Пара горил у зоопарку нью-йоркського району Бронкс почала займатися оральним сексом, коли за ними спостерігали десятки відвідувачів парку, повідомляють Патріоти України з посиланням на газету New ...