Дитину били і душили: У мережі оприлюднили страшні деталі самогубства хлопчика з України в Китаї

Напередодні самогубства 13-річного українця в Китаї Івана Лю, учитель бив його, штовхав і навіть душив, передають Патріоти України.

Учитель Чжан Сяо Цюнь, як розповіла мама школяра, постійно бив і штовхав підлітка, міг вибити з-під нього стілець, а півроку тому душив хлопчика. Після цього інциденту батьки зняли побої, і директор пообіцяв захистити хлопчика і перевести його в інший клас, але так цього і не зробив.

На початку нового навчального року конфлікт з Чжаном загострився, в результаті все закінчилося трагічно. При цьому, учитель, який довів дитину до самогубства, продовжує працювати в школі.

У той же час, в цій школі погано поводилися не тільки із загиблим хлопчиком. Так, в минулому році дівчинка з паралельного класу таким же чином намагалася покінчити життя самогубством. Вона вистрибнула з вікна школи, де навчався загиблий. І також не було проведено жодного розслідування.

Джерело: Страна

Хіти тижня. Ексдружина відомого репера, який відібрав у неї дітей, таємно зустрілася із сином (фото)

неділя, 31 травень 2020, 4:00

Повідомляється, що хлопчик відмовився їхати додому з мамою. Ексдружині репера Серьоги (справжнє ім'я Сергій Пархоменко), який у лютому відібрав у неї двох дітей, Поліні Ололо вдалося зустрітися з одним із синів. Про це жінка розповіла в коментарі журна...

Хіти тижня. Місячне затемнення у червні: Хто опиниться "під ударом"

неділя, 31 травень 2020, 3:00

В дні, найближчі до затемнень, необхідно приділяти більше уваги своєму здоров'ю. Астролог Людмила Халанська попередила, що вплив місячного затемнення, яке відбудеться в п'ятницю, 5 червня (в цей же день буде повний місяць), найбільше відчують люди, що ...