
У Миколаївській області сталося зухвале пограбування. У будинок фермера увірвалася банда злодіїв, зв'язала всю сім'ю і погрожувала їм ножем, передають Патріоти України.
У Миколаївській області вночі грабіжники увірвалися до будинку місцевого фермера. Вони всю сім'ю зв'язали, в тому числі й 9-річну дитину, а потім почали погрожувати ножем. Господаря вдома по-звірячому побили.
Злочинці винесли з будинку велику суму грошей та ювелірні прикраси. Після цього вони покинули місце злочину. Фермер подзвонив в поліцію і співробітникам правоохоронних органів вдалося затримати грабіжників за гарячими слідами.
З'ясувалося, що ця банда з чотирьох осіб вже давно промишляє на півдні України. Їх вік – від 36 до 52 років. Під час арешту у них виявили речі, які були викрадені з інших будинків при схожих обставинах. На цей момент вже налічується чотири епізоди за участю цієї банди.
"Раніше судимі за подібні злочини жителі Одеської області та уродженець Азербайджану. У затриманих вилучили гроші, цінності та речові докази за вказаними головним виробництвам. В тому числі й з інших розбійних нападів", - розповів начальник ГУ НП у Миколаївській області Сергій Шайхет. Злочинцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком на 15 років.
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...