Дива еволюції: Людство вижило в доісторичний час завдяки алкоголю

Деякі види сучасних мавп також здатні переробляти алкоголь в своєму організмі.

Антропологи розповіли, як алкоголь врятував все людство, завдяки засвоєній мутації організму. Про це заявили дослідники університету Ексетера (Великобританія), передають Патріоти України.

Вчені кажуть, що здатність засвоювати алкоголь врятувала наших предків від глобального вимирання. Вони кажуть, що ще десять мільйонів років назад «види приматів конкурували один з одним за їжу і ресурси, і деякі групи їли незрілі плоди, які були здатні перетравити». За словами вчених, саме «це давало їм перевагу перед іншими мавпами».

Дослідники пояснюють, що «перестиглі плоди не могли засвоюватися в організмі мавп, викликаючи отруєння через наявність етилового спирту». Але, за їхніми словами, «з часом у людей з'явилася адаптація, яка дала нашим предкам можливість їсти такі фрукти».
Вчені говорять, що «поділ ліній шимпанзе і людини відбувся приблизно п'ять з половиною мільйона років тому, що пояснює, чому деякі види сучасних мавп також здатні переробляти алкоголь в своєму організмі». Дослідники повідомляють: «Концентрація спирту в ферментованих рослинних тканинах становить 1-4%, що набагато нижче, ніж у багатьох сучасних алкогольних напоях».

"Даєш Азарова тоді вже!": Соцмережі розбурхало можливе призначення Тігіпка главою уряду

середа, 26 лютий 2020, 20:16

Люстрацію Сергія Тігіпка може зняти через Європейський суд з прав людини і таке рішення може стати прецедентом і сприяти поверненню інших втікачів українських екс-чиновників. Соціальні мережі активно обговорюють чутки про можливе призначення олігарха і...

У Франції виправдали активістку Femen, яка "вбила" Путіна

середа, 26 лютий 2020, 19:59

Прокурор вимагав засудити активістку до трьох місяців умовного ув'язнення і штрафу в розмірі двох тисяч євро. У середу, 26 лютого, касаційний суд Франції виніс рішення на користь колишньої учасниці Femen Яни Жданової, яка 2014 в паризькому музеї Гревен...