
У Закарпатській області розшукали тіло 57-річного чоловіка, який в селі с. Лопушне біля Міжгір’я 29 липня пішов у ліс по ягоди і загадково зник. Він загинув через удар електричним струмом. Про це в коментарі ТСН.ua повідомила речниця Нацполіції Закарпатської області Ганна Дан, передають Патріоти України.
"30 липня о 1 годині ночі до нас звернулась дружина цього чоловіка, яка повідомила про його зникнення. Вона зазначила, що він пішов у ліс збирати ягоди і не повернувся. Були створені мобільні групи з представників ДСНС, поліції та лісників. Чоловіка знайшли мертвим під деревом. Був проведений розтин, який встановив, що він помер від ураження струмом", - пояснила Ганна Дан. В поліції також уточнили, що оскільки поруч немає електричних дротів, то ймовірно чоловіка могла вбити блискавка.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...