
У Закарпатській області розшукали тіло 57-річного чоловіка, який в селі с. Лопушне біля Міжгір’я 29 липня пішов у ліс по ягоди і загадково зник. Він загинув через удар електричним струмом. Про це в коментарі ТСН.ua повідомила речниця Нацполіції Закарпатської області Ганна Дан, передають Патріоти України.
"30 липня о 1 годині ночі до нас звернулась дружина цього чоловіка, яка повідомила про його зникнення. Вона зазначила, що він пішов у ліс збирати ягоди і не повернувся. Були створені мобільні групи з представників ДСНС, поліції та лісників. Чоловіка знайшли мертвим під деревом. Був проведений розтин, який встановив, що він помер від ураження струмом", - пояснила Ганна Дан. В поліції також уточнили, що оскільки поруч немає електричних дротів, то ймовірно чоловіка могла вбити блискавка.
В анексованому Криму призупинили прийом дітей до таборів літнього відпочинку, як заявив так званий глава регіону Сергій Аксьонов, з міркувань безпеки. Про це в понеділок, 22 червня, повідомив російський Telegram-канал ASTRA, передають Патріоти України....
У Грицівському кар’єрі, що на Хмельниччині, хлопець помер після укусу комахи. Ймовірно, у нього стався анафілактичний шок. Про це повідомляють «Реальні новини», передають Патріоти України. У Грицівському кар’єрі стався смертельний випадок: хлопець поме...