
У Закарпатській області розшукали тіло 57-річного чоловіка, який в селі с. Лопушне біля Міжгір’я 29 липня пішов у ліс по ягоди і загадково зник. Він загинув через удар електричним струмом. Про це в коментарі ТСН.ua повідомила речниця Нацполіції Закарпатської області Ганна Дан, передають Патріоти України.
"30 липня о 1 годині ночі до нас звернулась дружина цього чоловіка, яка повідомила про його зникнення. Вона зазначила, що він пішов у ліс збирати ягоди і не повернувся. Були створені мобільні групи з представників ДСНС, поліції та лісників. Чоловіка знайшли мертвим під деревом. Був проведений розтин, який встановив, що він помер від ураження струмом", - пояснила Ганна Дан. В поліції також уточнили, що оскільки поруч немає електричних дротів, то ймовірно чоловіка могла вбити блискавка.
Марс проходить повз знамените зоряне скупчення Плеяди – і це остання можливість побачити таке зближення аж до 2034 року, передають Патріоти України з посиланням на People. . Найкращий момент настане в неділю, 28 червня, до сходу сонця. Про це повідомл...
Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...