
У Закарпатській області розшукали тіло 57-річного чоловіка, який в селі с. Лопушне біля Міжгір’я 29 липня пішов у ліс по ягоди і загадково зник. Він загинув через удар електричним струмом. Про це в коментарі ТСН.ua повідомила речниця Нацполіції Закарпатської області Ганна Дан, передають Патріоти України.
"30 липня о 1 годині ночі до нас звернулась дружина цього чоловіка, яка повідомила про його зникнення. Вона зазначила, що він пішов у ліс збирати ягоди і не повернувся. Були створені мобільні групи з представників ДСНС, поліції та лісників. Чоловіка знайшли мертвим під деревом. Був проведений розтин, який встановив, що він помер від ураження струмом", - пояснила Ганна Дан. В поліції також уточнили, що оскільки поруч немає електричних дротів, то ймовірно чоловіка могла вбити блискавка.
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...